sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Dociskacze, napinacze, zapięcia

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Dociskacze, napinacze, zapięcia

Nasz sklep zaopatrzy Państwa firmę w specjalistyczne materiały do mocowania detali w maszynach oraz narzędziach i stanowiskach monterskich. W ofercie posiadamy między innymi dociskacze, napinacze oraz zapięcia, które są przystosowane do stanowisk spawalniczych oraz stanowisk obróbczych i monterskich. Dociskacz, napinacz oraz zapięcie,  dzięki wysokiej jakości wykonania gwarantują one stabilne położenie detalu. Praca przebiega komfortowo oraz sprawnie.

Proponujemy Państwu dociskacze tradycyjne, dociskacze pneumatyczne oraz dociskacze nierdzewne.
 
Na potrzeby naszych klientów zaopatrzyliśmy nasz sklep także w szczęki i śruby dociskowe, pozwalające na stabilne zamocowanie obrabianych detali na stołach różnego typu. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się również specjalne moduły, pozwalające na zapięcie detali na różnych maszynach, kiedy wymagane jest osiągnięcie bardzo dużej precyzji zapięcia oraz stabilności detalu podczas obróbki lub czynności montażowych. Nasza firma dostarcza systemy mocowania przystosowane do europejskich standardów. Produkty te są niezwykle trwałe i sprowadzane od najlepszych dostawców, gwarantujących wysoką jakość wykonania.

Podkategorie

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png