sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wskaźniki

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Wskaźniki

W ofercie sklepu Ebmia znajdą Państwo dopasowane do Państwa potrzeb wskaźniki. Oferujemy zarówno wskaźniki położenia, jak i wskaźniki z pokrętłem.

Wskaźniki są niezwykle przydatnymi narzędziami, które stosowane są do określenia położenia istotnego mechanizmu lub elementu maszyny, oraz do wskazania operatorowi czy konserwatorowi maszyny parametrów urządzenia i związanych z nim podzespołów.

Wskaźniki zostały wykonane z technopolimeru na bazie poliamidu (PA). Materiał jest odporny na rozpuszczalniki, oleje, smary i inne czynniki chemiczne. Wskaźnik posiada czarną podstawę. Obudowa występuje w następujących kolorach: pomarańczowym RAL 2004, wykończonym na połysk oraz szarym RAL 7035, wykończonym na mat. Na życzenie i dla ilości minimum 10 sztuk dostępny jest kolor szaro-czarny RAL 7021 (C1). Korpus przyspawany jest ultradźwiękowo do podstawy w celu ochrony przed zanieczyszczeniami i wnikaniem kurzu.

Okno wykonane zostało z przezroczystego technopolimeru na bazie poliamidu (PA-T), wtopionego w korpus z idealną uszczelką. Jest odporny na rozpuszczalniki, oleje, smary i inne czynniki chemiczne. W przypadku czyszczenia należy unikać kontaktu z alkoholem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdzie z pewnością znajdą Państwo poszukiwany przez siebie produkt.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png