sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Automatyka

4.5454545454545 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.55 (11 głosów)

Automatyzacja procesów produkcyjnych to wielki sukcesu inżynierów z całego świata, dzięki niej praca milionów osób stała się dużo łatwiejsza. Rzeczy niezbędne do codziennego funkcjonowania powstają szybciej i w większych nakładach. Warto pamiętać, że jest to możliwe, dzięki automatycznym urządzeniom, które składają się na maszynę.

W naszym sklepie można odnaleźć sterowniki programowalne. Tworzą systemy kontroli pracy maszyn oraz skomplikowanych linii produkcyjnych. To jedne z najważniejszych elementów systemów automatyki i sterowania. W związku z tym, przygotowaliśmy dla Państwa różne odmiany tych urządzeń w tym moduły rozszerzeń. Opisywane sprzęty dzielą się dalej na: moduły cyfrowe i analogowe.
Kolejne urządzenia, które mają ogromny wpływ na automatyzację procesów produkcyjnych to falowniki. Są to elementy, które przetwarzają prąd stały na prąd przemienny. Funkcjonują pod nazwą inwerterów prądu lub przetworników mocy. Falowniki zostały wzbogacone o możliwość regulacji częstotliwości prądu, dzięki czemu mają wpływ na stopień zasilania i tym samym na efektywność, szybkość oraz częstotliwość pracy urządzeń. Regulacja napięcia wyjściowego to fundamentalna cecha każdego falownika. W naszej ofercie znajduje się wiele doskonałych urządzeń tego typu.

Zachęcamy, by spojrzeli Państwo na naszą ofertę zasilaczy oraz transformatorów. Te elementy pozwalają na doprowadzanie stabilnego zasilania do maszyny. Odznaczają się ponadto dużą wytrzymałością oraz tolerancją błędu. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele pracy mają konstruktorzy i automatycy, dlatego dostarczamy im transformatory, które pozwalają na bezpieczne zasilenie nawet bardzo delikatnych modułów maszyny.
Konstruując maszynę czy całą linię produkcyjna nie należy zapominać o różnego rodzaju czujnikach. Te urządzenia to jeden z najważniejszych elementów automatyki, umożliwiają dokładne kontrolowanie wielu czynników, począwszy od położenia, przechodząc do temperatury i ciśnienie, a kończąc na objętości i przestrzeni. Szybki rozwój technologiczny pozwala czujnikom sprawdzać temperaturę z dokładnością do setnych miejsc po przecinku. Tak samo jest, jeśli chodzi o objętość cieczy oraz ciał stałych, ciśnienie, położenie ciał stałych, cieczy, gazów, a nawet pracę urządzeń oraz maszyn. 

Wymienione elementy automatyki to tylko niewielki wycinek naszej oferty. Znajdują się w niej również przełączniki, złącza, wyłączniki elektromagnetyczne, wentylatory i wiele innych akcesoriów. Każdy element jest najwyższej jakości, stworzony przez renomowanych producentów. Gwarantuje długie działanie bez najmniejszych komplikacji.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png