sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Silniki elektryczne

4.6363636363636 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.64 (11 głosów)

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór silników elektrycznych. Jest to podstawowa grupa urządzeń mechanicznych, niezbędna do prawidłowego napędzania maszyn i urządzeń. Przez wiele ostatnich lat, silniki znacząco się rozwinęły, zarówno pod względem konstrukcji jak również wykorzystania możliwości  i oszczędności. EBMiA chcąc iść razem z duchem czasu i postępem, cały czas dostosowuje ofertę silników do Państwa potrzeb. Stąd posiadamy bardzo dużą grupę silników elektrycznych, popularnych jamników, głównie stosowanych w przemyśle drzewnym, oraz przekładni ślimakowych razem z napędami, dzięki którym praca układu jest stabilna. W ofercie posiadamy także bogaty wybór wariatorów, które pozwalają na płynną regulację prędkości obrotowych.

Szeroka oferta silników w naszym sklepie, to odpowiedź na Państwa potrzeby, które stale rosną. Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że dostępność silników jest bardzo ważna zarówno dla biur konstrukcyjnych, jak i wydziałów utrzymania ruchu. Dlatego nasza oferta jest dostosowana tak, aby można było z niej wytypować interesujący Państwa silnik, zarówno w podstawowych maszynach obróbczych, jak również w liniach produkcyjnych czy maszynach jednostkowych.

Nowością w naszej ofercie są silniki przeciw wybuchowe, mogące z powodzeniem pracować w warunkach trudnych, jak chociażby kopalnie metanowe, gdzie zagrożenie wybuchem jest stosunkowo wysokie i powoduje zwiększenie niebezpieczeństwa podczas pracy.

Posiadamy w sprzedaży silniki jednofazowe i trzyfazowe w wykonaniu łapowym oraz kołnierzowym.
Szeroki zakres mocy od 0.06kW do 22kW oraz prędkości obrotowych pozwalają dobrać silnik do każdej aplikacji.
Dostarczamy silniki wyposażone w hamulec lub obce chłodzenie. Obce chłodzenie umozliwia współpracę z falownikami przy niskich prędkościach obrotowych, gdzie wentylator umieszczony na osi silnika ma za niskie obroty aby schłodzic motor.
Posiadamy również silniki w wykonaniu przeciwwybuchowym do pracy w różnych strefach zagrożeń, silniki z enkoderem, dwubiegowe, rewersyjne oraz w różnych innych wykonaniach.

Reduktory ślimakowe możemy dostarczyć w dziewięciu różnych wielkościach. Oznaczenie wielkości określa odległość od osi ślimaka do osi ślimacznicy w przekładni.
Przekładne są fabrycznie napełnione olejem, dlatego nie wymagają żadnej obsługi  ze strony użytkownika.
Standardowo przekładnie dostarczamy w wersji umożliwiającej zamontowanie silnika kołnierzowego lub z zamontowanym silnikiem.

Aby dobrać motoreduktor należy określić moc silnika lub żądana wartość momentu obrotowego na wyjściu przekładni.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png