sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Akcesoria do przekładni

4.8181818181818 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.82 (11 głosów)
Akcesoria do przekładni

Akcesoria do przekładni zakupione w naszym sklepie to gwarancja prawidłowej pracy jak i kompatybilności z naszymi innymi produktami. Elementy te bardzo często są niezbędne przy prawidłowej pracy silnika i innych elementów, lub zwiększają ich efektywność.

Kołnierz mocujący pozwala na montaż różnych elementów na przykład silnika w przekładni oraz ułatwia ich wspólną pracę. Wykonany z wysokiej jakości materiałów odlew zapewnia minimalne ryzyko niedokładności.

Wałek zdawczy to integralna część każdej przekładni. Wykonuje on najważniejszą pracę – przenoszenie siły oraz kierowanie ślimaka po ślimacznicy. Z tego powodu narażony jest na duże przeciążenia. Wybraliśmy dla Państwa wałki wykonane z wytrzymałej stali narzędziowej, które wytrzymają ciężkie warunki.

Ramię reakcyjne to element który bezpośrednio ułatwia pracę użytkownikowi. Pozwala zamontować w nim ciężkie, drgające narzędzia i po skierowaniu ich w stronę obrabianego materiału odciążyć ciało od uciążliwej pracy. Ich szeroka gama pozwoli dopasować akcesorium do wielu układów mechanicznych.

Pokrywki plastikowe spełniają wiele roli, aby przekładnia ślimakowa mogła działać długo i niezawodnie. Odizolowanie jej od warunków otoczenia ogranicza zabrudzenia oraz pozwala zachować dużo lepsze smarowanie.  

Dostępne w naszym sklepie akcesoria do przekładni znacząco poprawią pracę przekładni i narzędzi z nimi związanych, uproszczą ich konserwację oraz ułatwią pracę użytkownikowi. W naszym sklepie zakupią Państwu akcesoria najlepszej jakości w przystępnych cenach. Opisy wykonane przez specjalistów ułatwią wybór pasujących akcesoriów.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png