sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Narzędzia

4.1666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.17 (15 głosów)

W każdej firmie muszą znajdować się narzędzia, które są niezbędne do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tokarek czy frezarek. W naszej ofercie znajduje się duży wybór tego typu sprzętu.
Pierwsze z elementów, na które warto zwrócić uwagę, to frezy walcowe, trzpieniowe, węglikowe oraz odmiany specjalne. Zaraz za nimi znajdują się frezy modułowe lub frezy z czołem kulistym, a to dopiero początek tego, co mamy do zaoferowania.

Jeżeli chodzi o narzędzia tokarskie to z pewnością należy wspomnieć o nożach tokarskich w wersji składanej lub z lutowaną płytką.
W dziedzinie skrawania, ważna jest precyzja obrabiania materiału, zagwarantują ją gwintowniki, które można znaleźć w zaprezentowanym asortymencie. Stosuje się je w dużych firmach produkcyjnych, ale znajdą też zastosowanie w niewielkich warsztatach, dlatego też można u nas znaleźć gwintowniki ręczne, maszynowe oraz całe zestawy narzędzi do gwintowania wraz z preparatami do gwintowania.
Sprawne nawiercanie otworów ma ogromne znaczenie w różnych firmach, ale też podczas prac remontowych. Rozwiertaki i nawiertaki firmy Fenes znajdujące się w naszej ofercie doskonale sprostają temu zadaniu. Posiadamy nawiertaki ręczne, maszynowe oraz modele do zamontowania w specjalnych wiertarkach.

W sklepie znajdują się też narzędzia dla firm czy osób prywatnych zajmujących się obróbką drewna. Są to między innymi piły trakowe i piły tarczowe. Jesteśmy też dystrybutorem rozwieraczy zębów pił taśmowych, które pozwalają na szybkie i sprawne wykonanie tego zadania.

Chcąc zadowolić klientów, nie zapominamy też o klasycznych, ręcznych narzędziach. Można tutaj nabyć między innymi klucze i nasadki, szczypce i ściągacze, dłuta i wiele innych, przydatnych elementów. Każdy domowy czy firmowy warsztat powinien je mieć na wyposażeniu.

O profesjonalizmie naszego sklepu świadczy również szeroki wybór elektronarzędzi stworzonych przez renomowane firmy. Oprócz wiertarek, szlifierek czy przenośnych wkrętarek w naszej ofercie znajdują się też inne urządzenia. Są to lutownice, wyrzynarki, strugarki czy wreszcie odkurzacze przemysłowe. Wymieniony sprzęt wzbogaci wyposażenie każdej firmy lub warsztatu. Co niezwykle istotne elektronarzędzia są nowoczesne i będą służyć z dużą łatwością przez długi czas.
Wiemy też jak kierowcy cenią swoje auta i chcą, by były niezawodne. W związku z tym, przygotowaliśmy ofertę obejmującą narzędzia samochodowe. Wśród nich można odnaleźć pompy do paliwa, manometry oraz mierniki napięcia. Zapraszamy zatem do zapoznania się

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png