sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Narzędzia stolarskie

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (4 głosów)
Narzędzia stolarskie

Narzędzia stolarskie to wszystko co potrzebne do profesjonalnej obróbki drewna. W tej kategorii skupiliśmy się na narzędziach do obróbki drewna, oraz akcesoriach do nich, inne elementy, na przykład podtrzymujące, także znajdą Państwo w naszym sklepie.

Wybór odpowiednich narzędzi stolarskich to dość problematyczny wybór. Często musimy wybierać, czy potrzebujemy piły z szeroko rozstawionymi zębami, dla szybkiego cięcia, czy wolniejszej piły z bliskimi sobie zębami do dokładnego, równego cięcia. Wybieramy pomiędzy różnymi rodzajami wierteł i frezów. Wszystkie warianty narzędzi dla prac stolarskich w łatwy i tani sposób odnajdą i porównają Państwo w naszym sklepie. Specjalistyczne opisy i porady naszych ekspertów pomogą Państwu wybrać typ narzędzia odpowiedni dla Państwa wymagań.

Oferujemy Państwu:

  • Piły tarczowe to bardzo szeroka kategoria, więc na pewno znajdą Państwo tutaj tą której szukają. Występują w wielu wariantach między innymi: budowlane, do materiałów nieżelaznych, do magnesów, rowkujące, ultracienkie i wiele, wiele więcej. Wszystkie wybrane przez naszych specjalistów gwarantują szybkie, proste cięcie.
  • Głowice i noże oraz wiele akcesoriów. Głowice występują w odmianach: do płycin, do skosów, do wręgów, do łączeń i wiele więcej. Poza tym noże profilowe, pierścienie, uchwyty, tuleje, diamentowe głowice jak i całe zestawy multiprofilowe. To wszystko w kategorii głowice i noże.
  • Frezy trzpieniowe i zestawy to frezy bruzdujące, Alucobond, kształtowe, do płaszczyzn, do połączeń palcowych i klinowych i wiele więcej. Poza tym to kompletne zestawy do frezów, do tworzenia czopów, do wpustu na szybę i wiele więcej.
  • Frezy CNC i uchwyty są odpowiednie do urządzeń sterowanych komputerowo. W wersji do płaszczyzn, proste, spiralne, oraz wiertła oscylacyjne. Poza tym głowice, klucze, uchwyty CNC oraz kompletne zestawy.
  • Wiertła w naszym sklepie to pewny wybór i szeroka oferta. Odnajdą państwo wiertło do każdego materiału, każdego urządzenia w wielu nowoczesnych wariantach.
  • Frezy i wiertła do elektronarzędzi. Poza tym znajdą tutaj Państwo adaptery, pogłębiacze, sękowniki i inne akcesoria.
  • Części zamienne to wszystkie elementy potrzebne do konserwacji oraz naprawy narzędzi stolarskich. Oferujemy tuleje, uchwyty, blokady łożysk oraz wiele innych akcesoriów.
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png