sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Narzędzia ścierne

4.7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.70 (10 głosów)
Narzędzia ścierne

Narzędzia ścierne bardzo wysokiej jakości to kolejna oferta sklepu Akcesoria CNC. W naszym asortymencie mamy produkty do początkowych prac jak szlifowanie podstawowe spoin i elementów stalowych,. Ale także takie, gdzie liczy się ogromna dokładność, a powierzchnie są mało chropowate. Ściernice dostępne w naszym sklepie to idealny produkt do użycia w szlifierkach oraz maszynach do początkowego szlifowania. Asortyment sklepu to także tarcze do cięcia i szlifowania, ściernice listkowe talerzowe oraz narzędzia ścierne spojone, nie zabraknie u nas także popularnego papieru ściernego. Krążki ścierne niezbędne są przy szlifowaniu stali nierdzewnej.

Narzędzia ścierne służą przede wszystkim do bardzo precyzyjnych zadań, nadawania istotnych detali przedmiotom, a także do szlifowania otworów. Mają wszechstronne zastosowanie i są bardzo popularne.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór narzędzi ściernych. Z łatwością dopasujesz je do charakteru wykonywanych prac. Nadają się zarówno do prac ręcznych, jak i maszynowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W asortymencie posiadamy różnorodne narzędzia ścierne, a najpopularniejszym z nich jest zdecydowanie papier ścierny. By dobrać odpowiedni rodzaj do wykonywanych prac szlifierskich, warto poznać podział papieru ściernego. Otóż rozróżnia się papier ścierny mokry oraz suchy. Ten pierwszy idealnie sprawdza się przy szlifowaniu maszynowym. Należy mieć jednak na uwadze fakt, że niektóre modele szlifierek wykorzystują papier wody na rzep, a inne wymagają papieru mocowanego w specjalnych zatrzaskach. W ofercie posiadamy także papier ścierny samoprzylepny, który będzie dobrym wyborem do prac ręcznych. Oprócz rodzaju papieru ściernego, istotna jest także jego gradacja, czyli grubość ziarna. Najczęściej podczas obróbki stosuje się dwa typy gradacji: grubszą oraz drobniejszą. Dokładne wartości uzależnione są od tego, jaki materiał będzie poddawany obróbce, a także od tego, jaki ma być efekt końcowy.

Wśród narzędzi ściernych można wyróżnić także siatkę ścierną, która stosowana jest do betonu oraz gładzi. Wykorzystywana jest do wykańczania materiałów budowlanych oraz zapraw. Siatki ścierne występują w kilku różnych rodzajach, a każdy z nich ma inne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziesz na przykład siatki ścierne do gipsu, a także siatki do szlifowania tynków.

Innym typem narzędzi ściernych jest płótno ścierne w arkuszach. Jeśli zużywasz go podczas pracy w dużych ilościach, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup płótna w rolkach, a nie na metr. Płótno ścierne w rolkach można dowolnie docinać do potrzebnego w danym momencie kształtu czy rozmiaru. To bardzo wygodne i uniwersalne rozwiązanie.
Na końcu kilka słów o bloczkach oraz klockach ściernych. Są to ścierniwa, które sprawdzą się do precyzyjnego wykańczania detali. Przez fachowców są chętnie wykorzystywane do konserwacji, a także ostrzenia narzędzi.

 

 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png