sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Narzędzia ścierne

4.7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.70 (10 głosów)
Narzędzia ścierne

Narzędzia ścierne bardzo wysokiej jakości to kolejna oferta sklepu Akcesoria CNC. W naszym asortymencie mamy produkty do początkowych prac jak szlifowanie podstawowe spoin i elementów stalowych,. Ale także takie, gdzie liczy się ogromna dokładność, a powierzchnie są mało chropowate. Ściernice dostępne w naszym sklepie to idealny produkt do użycia w szlifierkach oraz maszynach do początkowego szlifowania. Asortyment sklepu to także tarcze do cięcia i szlifowania, ściernice listkowe talerzowe oraz narzędzia ścierne spojone, nie zabraknie u nas także popularnego papieru ściernego. Krążki ścierne niezbędne są przy szlifowaniu stali nierdzewnej.

Narzędzia ścierne służą przede wszystkim do bardzo precyzyjnych zadań, nadawania istotnych detali przedmiotom, a także do szlifowania otworów. Mają wszechstronne zastosowanie i są bardzo popularne.

 

 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png
ebmia.pl/wiedza