sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Sterowanie maszyn CNC

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (12 głosów)

Odpowiednie sterowanie maszyn cnc wpływa na wydajne funkcjonowanie każdego zakładu produkcyjnego, które uzależnione jest od sprawnych maszyn. Ich dobry stan techniczny można zapewnić na przykład poprzez serwisowanie, obejmujące wymianę zużytych części. To tylko jedna strona medalu, ponieważ w każdej maszynie liczy się precyzyjne sterowanie. Można je uzyskać dzięki dobremu oprogramowaniu cnc. W asortymencie odnajdą Państwo systemy CAM oraz CAD. Te dwa systemy to podstawowe wyposażenia każdej firmy produkcyjnej. CAM to nowoczesne oprogramowanie do wsparcia produkcji, pozwala na szybkie, precyzyjne i wydajne zaprogramowanie maszyn oraz urządzeń, które zajmują się obróbką różnych materiałów. Tymczasem systemy CAD wspierają projektowanie oraz tworzenie konstrukcji i jej elementów. Dzięki temu oprogramowaniu projektowanie poszczególnych podzespołów oraz całych konstrukcji jest szybkie i wydajne. Elementy powstałe na podstawie tak stworzonych planów są lepiej wykonane.

W każdej maszynie CNC potrzebne są sterowniki cnc, które mają za zadanie komunikować się z komputerem i sterować silnikami maszyny. Muszą być precyzyjne, by tak samo precyzyjna była praca całego urządzenia. W zaprezentowanej przez nas ofercie posiadamy wiele tego typu elementów, warto zatem zapoznać się z tym asortymentem.
Jeżeli nie są Państwo zainteresowani całymi sterownikami, lecz potrzebują jedynie ich elementów, również zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Jej ważnym elementem są płyty główne sterowników CNC. Można je dowolnie wymieniać lub rozbudowywać cały system kontroli. W sprzedaży również oferujemy płyty główne sterowników cnc.

Każda maszyna CNC musi posiadać kontrolery ruchy. Wiedząc o tym przygotowaliśmy wiele odmian tych istotnych urządzeń. Oprócz tego dysponujemy również:
- Zadajnikami MPG,
- Czujnikami długości narzędzia,
- Regulatorami wysokości palnika,
- Kartami rozszerzeń,
- Zestawami do własnego montażu,
- Płytkami drukowanymi,
- Drutami oporowymi.

Wszystkie opisane i wymienione powyżej elementy mają ogromne znaczenie dla prawidłowego działania maszyny CNC, dlatego też oferowane przez nas urządzenia reprezentują najwyższą jakość. Produkują je sprawdzone i rzetelne firmy. Po zamontowaniu ich w maszynie należy mieć pewność, że będą działały przez długi czas.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png