sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Regulatory wysokości palnika

4.6666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (15 głosów)
Regulatory wysokości palnika

Maszyny CNC to urządzenia składające się z wielu różnych elementów, są, więc dość skomplikowane. Do niezwykle istotnych akcesoriów należą sterowniki, bez nich nie ma mowy o prawidłowym działaniu maszyny. Liczą się też takie części jak chociażby serwonapędy, falowniki, przełączniki, zasilanie czy czujniki długości narzędzia. Wymienianie zajęłoby jeszcze bardzo dużo miejsca. Zmierzamy do tego, że do bardzo ważnych elementów należą regulatory wysokości palnika. Wiele maszyn należy w nie wyposażyć, zatem w odpowiedzi na to zapotrzebowanie przedstawiamy Państwu ofertę tych urządzeń.

W naszym asortymencie znajdują się trzy odmiany regulatorów.

Wśród sprzętów znajdujących się w naszym sklepie warto zwrócić uwagę na kontrolery ruchu, które można znaleźć tutaj. Z pewnością zainteresują Państwa również czujniki długości narzędzia znajdujące się w tej zakładce.

Regulator wysokości palnika plazmowego THC1

Urządzenie jest nowoczesnym analogowo - mikroprocesorowym kontrolerem wysokości palnika plazmowego nad ciętym materiałem na podstawie analizy zmian napięcia generowanego przez źródło plazmy.

Dzięki wyposażeniu w czytelny wyświetlacz LED oraz klawisze obsługa jest banalnie prosta i nie wymaga żadnych dodatkowych przyrządów pomiarowych.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Regulator wysokości palnika plazmowego THC SD

Nowej generacji kontroler wysokości palnika plazmowego oparty na popularnym modelu Compact THC 150 w którym wyjścia przekaźnikowe zastąpiono wejściami/wyjściami STEP DIR, które po wykryciu łuku tnącego generują korygujące sygnały step/dir proporcjonalnie do nachylenia materiału dzięki czemu jakość cięcia jest utrzymana na bardzo wysokim poziomie.

Do sklepu Zapytaj

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Regulator wysokości palnika plazmowego THC SD TIG
Do sklepu Zapytaj zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png