sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Chemia przemysłowa

4.8888888888889 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.89 (9 głosów)

Chemia przemysłowa potrzebna jest do tego aby wszystkie elementy w maszynach działały jak należy. W kategorii chemia przemysłowa znajdują się produkty służące do smarowania, olejenia, czyszczenia, mycia, klejenia, rozklejania oraz uszczelniania. Każdą z wymienionych substancji można nabyć w naszym sklepie, a to nadal nie wszystko. Nasza oferta zawiera produkty, które wykraczają poza standardową ofertę sklepów. Każdy klient ma dostęp do profesjonalnych narzędzi, które sprawią, że stosowanie chemii przemysłowej stanie niezwykle proste i szybkie. Sprzedajemy narzędzia do nanoszenia smarów, olejów, chłodziw czy też klejów. W asortymencie znajdują się produkty wysokiej jakości, wyprodukowane przez takie firmy jak LOCTITE, CRC, SKF oraz ROCOL.

Chemia przemysłowa to bardzo szeroka kategoria, podobnie jak nasza oferta. Smary i oleje to elementy służące do poprawienia efektywności pracy urządzeń mechanicznych. Ich zadaniem jest zmniejszenie tarcia, ale też konserwacja wszelkich powierzchni, które mogą być narażone na uszkodzenia mechaniczne. Kolejny element naszego asortymentu to kleje oraz preparaty służące do klejenia połączeń pasowanych, jak również wysokiej jakości chemia dla elektroników. W tym miejscu każdy klient znajdzie kleje do klejenia na zimno lub na gorąco, służące do różnych celów.

Nie należy zapominać o chłodziwach, w ofercie znajdują się odmiany dostosowane do potrzeb maszyn sterowanych numerycznie. Mają za zadanie ochronę mechanicznych podzespołów oraz obrabianych detali.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują preparaty czyszczące. Pracujące maszyny czy naprawiający je mechanicy pozostawiają po sobie zabrudzenia. Mogą one być zagrożeniem dla zdrowia pracowników. W takiej sytuacji istotne jest pozbycie się wszelkich plam z oleju, smaru czy innych zanieczyszczeń. W zaprezentowanej ofercie znajdują się środki, które bez problemu poradzą sobie z tym zadaniem.

W wielu branżach ważne jest stosowanie uniwersalnych rozwiązań. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom, w naszym sklepie można znaleźć preparaty WD-40 oraz CX80. Przydadzą się w wielu sytuacjach, niezależnie od tego, czym zajmuje się firma czy osoba prywatna.

Chemia przemysłowa odgrywa bardzo ważną rolę, czasem jest podstawą funkcjonowania maszyn, dlatego też nasz sklep posiada tak szeroką ofertę w tym zakresie. Chcemy, by każdy klient, niezależnie od branży mógł znaleźć u nas to, czego szuka. 

 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png