sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

BHP

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (12 głosów)

Rygorystyczne przepisy BHP są niezwykle ważne w każdej firmie produkcyjnej lub na placu budowy. Ich przestrzeganie może uratować życie albo uchronić przed poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. Jednak samo zachowanie ostrożności nie wystarczy, potrzebna jest też odzież robocza i inne akcesoria.

Znajdujące się w naszej ofercie spodnie, bluzy, polary są najwyższej jakości. Dobrze przepuszczają powietrze i są wygodne podczas noszenia. Co niezwykle ważne, wszystkie części stroju roboczego posiadają stosowne atesty.

Zasady BHP przykładają szczególną wagę do ochrony głowy. To sprawia, że w naszej ofercie można znaleźć kilka odmian kasków i hełmów. Posiadamy też wzmacniane czepki do stosowania w lecie. Jeżeli już jesteśmy przy górnych partiach ciała, to warto wspomnieć o ochronie słuchu. Dysponujemy nausznikami, stoperami i zatyczkami do uchy. Są to akcesoria sprawdzające się przy różnym natężeniu hałasu.

Wiele uwagi wymaga zapewnienie ochrony oczom i twarzy, dlatego też w naszym sklepie sprzedajemy wytrzymałe okulary oraz przyłbice i maski. Wykonane są z najlepszych materiałów, powstrzymają ostre przedmioty i odłamki metali przed wniknięciem w ciało.

W wielu firmach, pracownicy mają styczność z niebezpiecznymi substancjami lub wszechobecnym pyłem. Takie sytuacje wymagają zapewnienia ochrony dróg oddechowych przed groźnymi oparami. W związku z tym, w dostępnej ofercie są maski przeciwpyłowe oraz odmiany filtrujące. Nie dopuszczą do wniknięcia w drogi oddechowe substancji żrących i innych niebezpiecznych związków.

Inwestycje budowlane wiążą się z pracami na wysokościach. Zasady BHP mówią, że wykonujący je pracownicy muszą mieć ukończone stosowne kursy (potwierdzone zezwoleniami). To nie wszystko - pracodawcy muszą zapewnić im odpowiednie wyposażenie ochronne i asekuracyjne. W naszej ofercie, każda firma budowlana odnajdzie szelki bezpieczeństwa z przednim i tylnym punktem zaczepowym, amortyzator z linką bezpieczeństwa i zatrzaśnikami stalowymi oraz worek transportowy.

Mimo starannego przestrzegania zasad i zachowywania szczególnej ostrożności mogą przydarzyć się niegroźne wypadki. Wszelkie skaleczenia i otarcia należy szybko zabezpieczyć. Do tego służą oferowane przez nasz sklep apteczki oraz sprzęt medyczny. W każdej firmie musi znajdować się kilka takich zestawów. Można zaopatrzyć się w nie w naszym sklepie.

Oprócz elementów stroju roboczego wymienionych powyżej sprzedajemy środki służące do ochrony stóp oraz rąk. Dysponujemy szerokim wyborem rękawic oraz obuwia ochronnego, dzięki temu pracownicy uzyskają zabezpieczenie przed skrajnymi temperaturami oraz uszkodzeniami kończyn. Zapraszamy do naszego sklepu, w celu odnalezienia akcesoriów z zakresu BHP.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png