sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Odzież ochronna robocza

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Odzież ochronna robocza

Ochrona ciała podczas pracy

W każdym zakładzie pracy pracodawca jest zobowiązany zapewnić pracownikowi odpowiednie ubranie, które będzie w stanie chronić podczas pracy, przez wzgląd na warunki oraz jej miejsce wykonywania. Ochrona ciała to bardzo szeroka grupa produktów typu BHP, zawierająca zarówno odzież wierzchnią, jak również specjalną odzież do pracy w zróżnicowanych warunkach. W naszej ofercie znajduje się kompletna grupa produktów tego typu, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć każdy typ ubrania roboczego oraz każdy jego rozmiar.

Wielosezonowe ubrania robocze

Podstawową grupą produktową w naszej ofercie są typowe, wielosezonowe ubrania robocze, są to zarówno spodnie, jak również bluzy oraz koszulki. Ubrania te zostały zaprojektowane oraz wykonane w taki sposób, aby zapewnić komfort, wygodę pracy, a także bezpieczeństwo. Wytrzymały materiał, niezwykle trwałe wykonanie oraz bardzo duża elastyczność gwarantują bezpieczną i komfortową pracę. Spodnie, bluzy oraz koszulki mogą być dostępne w zróżnicowanych rozmiarach. Jest to najszersza grupa produktów z naszej oferty ubrań bezpośrednio do ochrony ciała.

Kurtki, polary oraz kamizelki

Odzież wierzchnia to również odzież wyjściowa, często zimowa. Należą do niej wszelkiego rodzaju kurtki, polary oraz kamizelki. Posiadamy w ofercie zarówno te, które dostosowane są do jesiennej czy wiosennej pory roku, jak również dodatkowo ocieplane, zimowe, zapewniające komfort pracy nawet podczas bardzo mroźnej pogody, opadów śniegu czy też deszczu. Wykonanie tych produktów jest bardzo trwałe i zapewnia bezpieczną pracę. Są to nietypowe kurtki, polary oraz kamizelki, bowiem prócz standardowego wykonania, posiadają odpowiednie wzmocnienia oraz elementy chroniące ciało przed uszkodzeniem. Kurtki gwarantują podwyższoną ciepłotę ciała podczas niskich temperatur, które panują bezpośrednio na dworze czy też wewnątrz budynku. Polary są ochroną dodatkową, a kamizelki mogą być dodatkiem podwyższającym ciepło.

Odzież specjalistyczna i wodoochronna

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama odzieży specjalistycznej i wodoochronnej. Jest to odzież wysokiej klasy, dostosowana do potrzeb indywidualnych. Odzieży tej można używać na przykład przy kontakcie z wodą – są to fartuchy, kaptury oraz kurtki i wodery, jak również z substancjami potencjalnie niebezpiecznymi podczas kontaktu z ciałem. Odzież specjalistyczna została dostosowana do wykonywania zawodów, które wymagają kontaktu na przykład z wysokimi temperaturami. Cała oferta dostępna jest w szerokiej gamie wymiarowej, dzięki czemu każdy dostosuje komplet odzieży do ochrony ciała według własnych potrzeb.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png