sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Rękawice robocze

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Rękawice robocze

Ochrona rąk podczas pracy

Każda praca, praktycznie w każdym zakładzie produkcyjnym, przemysłowym, czy też w serwisie wymaga zastosowania specjalistycznej ochrony rąk. Jest to niezbędne, aby pracować bezpiecznie i jednocześnie efektywnie wykonywać swoje zadania. Ochrona rąk podczas pracy jest kluczowa, nie tylko ze względu na same dłonie, ale także ze względu na ochronę oczu czy też skóry twarzy. Dlatego też obecne normy, dotyczące prawa pracy, bardzo ściśle regulują, w jaki sposób i w jakich warunkach należy chronić ręce. Dodajmy, iż w tym celu stosuje się zróżnicowane rozwiązania.

Ochrona przed uderzeniem i skaleczeniem

Pierwszym elementem ochrony rąk jest ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi i skaleczeniami. Posiadamy w ofercie bardzo bogatą gamę rękawic, a wśród nich rękawice skórzane, rękawice dziane i rękawice powlekane. Gwarantują one doskonałą ochronę, nie tylko przed uszkodzeniami, których mogą dokonać tępe narzędzia oraz elementy jak młotek, ale również stanowią ważną ochronę chociażby przed ostrymi wiórami i wszelkiego rodzaju ostrymi elementami, które mogą stanowić zagrożenie w warunkach przemysłowych oraz produkcyjnych. Rękawice te wykonane są z bardzo trwałego materiału i doskonale służą do ochrony rąk oraz przedramion, w zależności od dobranej długości. W naszym sklepie posiadamy bardzo szeroką gamę rozmiarów tych trzech typów rękawic. Dzięki nim zapewnicie Państwo doskonałą ochronę sobie oraz własnym pracownikom w warsztacie czy zakładzie przemysłowym.

Ochrona przed poparzeniem

Kluczowa w zakładach przemysłowych i produkcyjnych jest ochrona przed poparzeniem. Niestety, w wielu przypadkach w dalszym ciągu prawidłowa ochrona rąk w takim przypadku nie stoi na odpowiednim poziomie. Szczególnie istotne jest chronienie rąk oraz dłoni podczas spawania. Tam też występują największe odpływy ciepła, które mogą spowodować uszkodzenie skóry, zarówno dłoni jak i przedramion. Ponadto, również przy przepalaniu materiału i użytkowaniu palnika rękawice spawalnicze stanowią podstawowe narzędzie. Pamiętając o tym, że rękawice spawalnicze są również powszechnie użytkowane przy pracach wykonywanych chociażby w podwyższonych temperaturach, należy wziąć pod uwagę fakt, że mogą być one stosowane w bardzo szerokich gałęziach przemysłu. W naszej ofercie są one dostępne w bardzo szerokiej gamie pod względem rozmiarów.

Ochrona przed chemikaliami

Kluczowa jeśli chodzi o ochronę dłoni podczas pracy jest ochrona przed chemikaliami oraz wszelkiego rodzaju potencjalnie szkodliwymi substancjami. W ostatnich latach wzrosło ryzyko uszkodzenia skóry i dłoni przy kontakcie z chemikaliami. Jest to bardzo duży problem, który pogłębia się, jednak dzięki nowoczesnej technologii, również ochrona skóry staje się zdecydowanie łatwiejsza i bardzo efektywna. W naszej ofercie dostępne są specjalne rękawice do ochrony przed chemikaliami. Posiadamy w ofercie rękawice powlekane, rękawice z tworzyw oraz rękawice specjalne. Wszystkie dostosowane do ochrony rąk, zapewniające szczelność i ochronę przed płynami, pyłami oraz innymi substancjami szkodliwymi.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png