sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Obuwie ochronne

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (12 głosów)
Obuwie ochronne

Obuwie robocze

Obuwie robocze to jedyny element związany z odzieżą ochronną, którego powinni używać wszyscy, bez względu na to, czy wykonują pracę bezpośrednio na hali produkcyjnej czy w biurze. Pracownik nie ma prawa pokazać się bezpośrednio w miejscu produkcji bez odpowiedniego obuwia ochronnego, jest to bowiem kluczowe dla zdrowia i bezpieczeństwa. Stąd też posiadamy tak bardzo bogatą ofertę obuwia ochronnego, dostosowaną bezpośrednio do potrzeb pracowników każdego typu i każdego szczebla. Posiadamy także obuwie do zadań specjalnych, do pracy w zróżnicowanych warunkach, przy zróżnicowanych materiałach i podczas wykonywania różnych zadań.

Obuwie ochronne dla pracowników hal produkcyjnych

Szeroką grupę produktową, stanowi u nas obuwie ochronne dla pracowników hal produkcyjnych. Jest to obuwie zarówno dla przemysłu ciężkiego, jak również lekkiego. W tej grupie produktowej znajdują się między innymi półbuty ochronne, trzewiki ochronne oraz ocieplane obuwie ochronne. Jest to grupa butów wykonanych ze wzmocnionych materiałów. Posiadają one grubą podeszwę oraz wszelkiego rodzaju elementy chroniące stopę i kostki. Buty te posiadają wzmocnione – stalowe czubki, przez co ochrona palców jest kompletna. Buty te dostosowane są do potrzeb produkcji każdego typu, a dobór powinien być uzależniony bezpośrednio od wykonywanych zadań. Obuwie posiada specjalne wykończenia oraz twardą i zwartą konstrukcję, zabezpieczającą tak przed uderzeniem, jak i ostrymi elementami, które bardzo często znajdują się na halach produkcyjnych.

Obuwie ochronne dla pracowników biur

Posiadamy specjalne obuwie ochronne dla pracowników biur. Są to sandały ochronne, z przewiewną konstrukcją, posiadające grubą podeszwę oraz wzmacniany nosek. Wykonane są ze wzmacnianej i odpowiednio obrabianej skóry. Buty te gwarantują prawidłową ochronę podczas tymczasowego i sporadycznego przebywania na hali produkcyjnej. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia przede wszystkim doskonałą ochronę stóp i palców. Buty te, dzięki grubej, mocnej podeszwie chronią przed ostrymi elementami znajdującymi się na ziemi czy podłodze, a wzmacniany nosek chroni przed uderzeniem ciężkich przedmiotów, lub też ostrych przedmiotów, mogących poranić palce i stopy.

Obuwie ochronne specjalnego przeznaczenia

Posiadamy w swojej ofercie buty specjalnego przeznaczenia. Są to buty przeznaczone do pracy w wodzie lub przy substancjach mogących mieć negatywny wpływ na skórę. Buty te całkowicie chronią przed dostaniem się do skóry substancji żrących i gwarantują zachowanie 100% szczelności przed wodą i cieczami. Obuwie gumowe, nitrylowe oraz PCV zapewnia pracownikom, którzy mają kontakt z substancjami chemicznymi całkowitą ochronę stóp oraz kostek i łydek. Te wysokiej jakości buty posiadają również grubą podeszwę oraz wzmacniany nosek, którego celem jest ochrona przed uderzeniami oraz ostrymi elementami, które często znajdują się na podłodze podczas produkcji. Jest to obuwie wygodne, które prócz całkowitej szczelności zapewnia również możliwość oddychania skórze, dzięki stosunkowo luźnemu dopasowaniu do stopy.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png