sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Warsztat

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

Pełne wyposażenie warsztatu narzędziowego w zakładzie pracy czy naszym prywatnym domu jest warunkiem sprawnie wykonywanych napraw, czy remontów mechanicznych. Nie ma wątpliwości, że porządek, ład i harmonia, jaką udaje się stworzyć w takim miejscu, stanowi nierzadko o powodzeniu głównych prac. To właśnie z tego względu mamy Państwu do zaoferowania całą gamę produktów, które staną się idealnym wyposażeniem każdego warsztatu pracy.

Do wyboru wózki, skrzynki narzędziowe oraz torby na narzędzia. To bardzo obszerna kategoria produktów, dzięki którym poszczególne narzędzia znajdą swoje stałe miejsce. Szafki do narzędzi na kółkach pozwalają na swobodne przemieszczanie narzędzi i gwarantują nieustanny ład i porządek. Dzięki nim, długie poszukiwania konkretnych narzędzi będą już należeć tylko do przeszłości.

Dwie inne kategoria, w których pogrupowaliśmy nasze produkty to spawalanictwo i odkurzacze przemysłowe. Pierwsza grupa obejmuje wiele urządzeń, jakie są podstawowe do spawania oraz wszelkich czynności temu towarzyszących. Odkurzacz przemysłowy natomiast, pozwoli na oczyszczenie przestrzeni po odbytych pracach, co zdecydowanie ograniczy ilość wypadków czy innych sytuacji niepożądanych. 

Zainteresowanym nieco dokładniejszym oczyszczaniem przestrzeni, ale także wszystkich urządzeń, narzędzi czy nawet maszyn, polecamy myjki ciśnieniowe. Woda wypompowywana pod ciśnieniem jest wciąż jednym z najbardziej efektywnych sposobów czyszczenia. Innym rodzajem produktów, które wprowadzają ład w warsztacie pracy, są akcesoria magnetyczne. Listwa magnetyczna pozwala na przechowywanie różnego rodzaju narzędzi, jak klucze, wkrętaki, szczypce. Jest wykonana z profilu stalowego wypełnionego magnesem. Normalia warsztatowe to zaś zestaw kalamitek metrycznych/spawalniczek, które są niezbędne w wielu branżach, jak rolnictwo, motoryzacja czy przemysł.

Zapraszamy do sklepu, aby bliżej przyjrzeć się poszczególnym akcesoriom z wielu kategorii i wybrać najbardziej odpowiadający Państwu produkt.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png