sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Spawalnictwo

4.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.80 (5 głosów)
Spawalnictwo

Spawalnictwo jest jednym z procesów, który wydaje się być nieodzowny w różnego rodzaju przemyśle. Polega na łączeniu części w wysokiej temperaturze. Oba łączone materiały topią się i zespalają ze sobą. Dzięki temu, udaje się uzyskiwać spójne oraz wytrzymałe przedmioty, urządzenia, narzędzia. Aby jednak możliwe było efektywne spawanie, konieczne są drobne elementy i akcesoria, jakie będą w tym procesie uczestniczyć. Mowa tu na przykład o drutach rdeniowych czy litych drutach spawalniczych. W naszym sklepie mamy szeroką ofertę litych drutów spawalniczych. Są one przeznaczone np. do spawania metali kolorowych. Posiadamy też druty wysokostopowe lub niskostopowe. Doświadczony fachowiec zajmujący się procesem spawania, z pewnością będzie potrafił dopasować konkretny produkt do swoich potrzeb i efektywnego spawania.

Polecamy też wszelkie elektrody otulone, jak na przykład elektrody otulone do naprawiania i regeneracji. Za ich pomocą odbywa się spawanie odlewniczych stopów aluminium: np.pęknięcia korpusów, wady odlewnicze, błędy obróbki. Stopiwo o bardzo zbliżonym kolorze.

Oferujemy też pręty spawalnicze. W tej kategorii wyróżnia się zarówno materiały spawalnicze, jak i spawanie pod topnikiem. Przykładem tej ostatniej kategorii niech tu będzie pomiedziowany drut lity do spawania pod topnikiem stali niestopowych i niskostopowych, stali okrętowych i drobnoziarnistych oraz stali odpornych na pełzanie typu 16Mo3. Może być stosowany w kombinacjach z topnikami: OK Flux 10.61, 10.62, 10.71, 10.72, 10.81.

Innym przykładem jest drut wysokostopowy do stali z dużą zawartością Mn, stali trudnospawalnych, takich jak płyty pancerne i złączy różnoimiennych. Zalecany z topnikiem P2007 i P2000 lub drut o zawartości 1%Ni do zastosowań wymagających dobrej udarności do -60°C. Optymalne rezultaty uzyskuje się w technice wielościegowej.

W naszym sklepie znajdą Państwo także spawarki i półautomaty oraz wszelkie akcesoria do spawarek. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png