sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Normalia warsztatowe

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)
Normalia warsztatowe

Obszerna kategoria warsztat, jaka znajduje się w naszym sklepie, obejmuje także normalia warsztatowe. Są to wszystkie drobne elementy, które są niezbędne do wykonania wszelkich napraw. Zalicza się tu więc zestaw nakrętek metrycznych 300 sztuk. Zawiera rozmiary M3, M4, M5, M6, M8, M10. Całość umieszczono w wygodnym opakowaniu typu "sortownik".

To także zestaw kołków sprężystych 315 sztuk YATO zawierający rozmiary od 1.5x5 mm do 10x50 mm. Całość umieszczono w wygodnym opakowaniu typu "sortownik".

Polecamy ponadto profesjonalny zestaw 300 pierścieni Segera zewnętrznych. Zawiera mix 18 różnych rozmiarów. Całość w solidnym organizerze. Niezastąpiony w warsztacie samochodowym, w rolnictwie i przemyśle.

Na uwagę zasługuje również zestaw sprężynek zawierający 200 różnych rozmiarów. Sprężynki pracujące zarówno na ściskanie, jak i rozciąganie. Całość umieszczono w wygodnym opakowaniu typu "sortownik". Wykonane są ze stali ocynkowanej.

Polecamy również zestaw śrub imbusowych bez łba ustalającego 160 sztuk YATO.  Zestaw zawiera rozmiary od 3x5 mm do 10x12 mm. Całość umieszczono w wygodnym opakowaniu typu "sortownik".

Innym przykładem doskonałej jakości produktów w normaliach warsztatowych niech będzie zestaw przelotek gumowych zawiera 180 sztuk w rożnym rozmiarze. Całość umieszczono w wygodnym opakowaniu typu "sortownik".

Wszystkie te drobne elementy i części są dostępne w naszym sklepie i mogą się stać nieodzownym elementem do wykonywania wszelkich istotnych prac warsztatowych. Zapraszamy jednak także do zapoznania się z innymi urządzeniami, jakie znajdują się w kategorii warsztat. Będą to na pewno myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze przemysłowe czy nagrzewnice. Te ostatnie stają się obecnie coraz popularniejsze i trudno sobie wyobrazić duże pomieszczenia bez ich obecności. Szczególnie w miesiącach zimowych, stają się niezbędnym elementem, ponieważ chronią przed zimnem i umożliwiają efektywną pracę

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png