sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Myjki wysokociśnieniowe

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)
Myjki wysokociśnieniowe

Myjki wysokociśnieniowe to urządzenia, które sprawdzają się zarówno w gospodarstwach domowych, jak i wielu zakładach pracy. Szeroko stosowane są w przemyśle, ponieważ mają wiele zastosowań. Przede wszystkim, bardzo skutecznie myją różnego rodzaju powierzchnie, także urządzenia i maszyny. Robią to szybko, dokładnie i efektywnie.

Przykładem doskonałej myjki wysokociśnieniowej jest choćby myjka wysokociśnieniowa PWE200-ME. Jest idealnym narzędziem do mycia różnych przedmiotów - z łatwością umyjesz nią samochód, maszyny rolnicze, meble ogrodowe, rowery oraz powierzchnie użytkowe, takie jak tarasy czy chodniki. Posiada bardzo wydajną aluminiową pompę, która potrafi wytworzyć mocne ciśnienie. Myjka PWE200-ME jest urządzeniem łatwym w obsłudze i transporcie, cechują ją kompaktowe rozmiary. Ponadto posiada silnik elektryczny o mocy max: 2000 W. Zasilany jest 230 V 50 Hz. Max. temperatura dopływu: 60 stopni Celsjusza. Max. ciśnienie dopływu wody: 1.5 - 3 bar. Ciśnienie nominalne: 110 bar. Max. ciśnienie robocze: 160 bar. Duża wydajność: 360 l/h. Pojemność zbiornika na środek myjący: 1000 ml Pojemnik na środek myjący: wbudowany. Gwarantowany poziom mocy akustycznej to LWA: 102 dB (A).

Kolejną propozycją niech będzie myjka wysokociśnieniowa 130 HITACHI HIT-AW130NA Lekka zwarta konstrukcja, łatwa i wygodna w użyciu. Koła i uchwyt dla łatwego przemieszczania.

Typ pionowy - łatwe przechowywanie. Wąż wysokociśnieniowy o długości 5 m zapewnia dogodny dostęp w wiele miejsc, bez konieczności przemieszczania myjki. Posiada wbudowane zabezpieczenie termiczne i obrotowy włącznik ON/OFF dla wygodnego użytkowania. Ma też  funkcję syfonu. Nieco tańszym rozwiązaniem, aczkolwiek o zbliżonych parametrach, będzie myjka wysokociśnieniowa 100 NA HITACHI HIT-AW100NA. Wszystkie nasze myjki wysokociśnieniowe odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi. Długożywotne, wytrzymałe i skuteczne, myją powierzchnię pod ciśnieniem, a do tego są ekonomiczne w użytkowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą myjek wysokociśnieniowych sprawdzonych producentów

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png