sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Nagrzewnice

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)
Nagrzewnice

Nagrzewnice to urządzenia, które montowane są w magazynach i halach produkcyjnych, ale także w innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie konieczne jest nagrzanie dużych przestrzeni. Do zagwarantowania ocieplenia tak przestronnych pomieszczeń stosuje się nagrzewnice, ponieważ nie sposób jest zrobić to za pomocą tradycyjnych grzejników. Idealnie sprawdzają się tu więc urządzenia ogrzewania powietrznego, czyli właśnie nagrzewnice.

Nagrzewnice występują pod różną postacią. Stosuje się je zgodnie z zapotrzebowaniem danego pomieszczenia. Mogą być stacjonarne, wiszące lub przenośne. Ich dużą zaletą jest możliwość nakierowania strumienia ciepła dokładnie w to miejsce, które tego potrzebuje. Ciepło rozprowadzane jest za pomocą wentylatora. Nagrzewnice mają także różne źródło zasilania. Działają więc na prąd, olej opałowy czy gaz.

Przykładem wydajnej nagrzewnicy dostępnej w naszym sklepie jest nagrzewnica elektryczna B 3,3 EPB MASTER. Posiada wbudowany termostat pomieszczeniowy. Nie zużywa tlenu. Charakteryzuje się brakiem spalin, zapachu, wilgoci. Posiada wyłącznik lato-zima służący wyłącznie do wentylacji. Dużą jego zaletą jest też cicha praca i automatyczny reset. Silnik z wyłącznikiem termicznym. Elementy grzewcze wykonane ze stali nierdzewnej. Istnieje też możliwość regulacji mocy. Mocna i wytrzymała konstrukcja stalowa gwarantuje długą żywotność. Polecamy też inne urządzenie, a mianowicie nagrzewnicę gazową BLP 33 M MASTER. Posiada manualny zapłon, reduktor z zaworem bezpieczeństwa, który wstrzymuje przepływ gazu w przypadku przerwania przewodu gazowego. Reduktor i przewód gazowy są już w standardzie oraz silnik z wyłącznikiem termicznym. Możliwość regulacji mocy. Mocna i wytrzymała konstrukcja. Łatwa obsługa. Gazowy zawór bezpieczeństwa z termoparą.

Polecamy wszystkie nasze nagrzewnice, które są dostępne w kategorii warsztat w naszym sklepie. Cechują się ekonomicznym działaniem, doskonałą jakością i dużą wytrzymałością, nawet przy bardzo szerokiej eksploatacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą zastosowanie w budynkach dużej i średniej wielkości.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png