sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wózki, skrzynki, torby narzędziowe

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)
Wózki, skrzynki, torby narzędziowe

Wózki, skrzynki, torby narzędziowe to produkty, które są konieczne w każdym warsztacie pracy, także tym domowym. Korzystanie z narzędzi i akcesoriów technicznych staje się dużo prostsze, jeśli możemy sobie swobodnie przenosić wózek narzędziowy na kółkach w miejsce, gdzie akurat dokonujemy naprawy czy wszelkich prac. Przykładem wysokiej jakości wózka narzędziowego, jaki oferujemy w naszym sklepie, jest wózek narzędziowy 8 szuflad C24SA-G/8 BETA. Został wyposażony w osiem szuflad (588x367 mm) z prowadnicami kulkowymi: 6 szuflad, wysokość - 70 mm, 2 szuflady, wysokość - 140 mm. Dna szuflad są wyłożone wyściółką z porowatej gumy. Cztery koła o średnicy Ø 125 mm: 2 stałe i 2 skrętne (jeden z hamulcem), pozwalają na swobodne przesuwanie wózka w dowolne miejsce, a zamek centralny z przodu chroni zawartość wózka przed niepowołanym wykorzystaniem. Jego maks. obciążenie statyczne wynosi 800 kg.

Warta uwagi jest też szafka warsztatowa 7-sz.196szt KUPCZYK. Profesjonalny wózek warsztatowy z 7 szufladami na łożyskach kulkowych, wyposażony w centralny zamek oraz dodatkową blokadę poszczególnych szuflad. Wózek wyposażony w 4 duże koła (w tym dwa skrętne, jedno z hamulcem). Wzmocniona konstrukcja z podwójnej blachy, osłony narożników z perforowanej gumy oraz blat z przegrodami roboczymi z tworzywa sztucznego. Solidna konstrukcja umożliwia montaż imadła na blacie oraz dodatkowych uchwytów na ręcznik lub chemię po obu stronach wózka.

Polecamy także pokrowce na narzędzia, przydatne do przechowywania i transportu narzędzi takich jak klucze, szczypce, wkrętaki itp. Posiadają 19 kieszonek na narzędzia. Są zamykane na dwa metalowe zamki, wykonane ze sztucznej skóry. Wszystkie oferowane przez nas szafki, wózki, skrzynki do narzędzi, odpowiadają najwyższym wymaganiom klientów i są stosowane także w profesjonalnych zakładach pracy. Stanowią bardzo użyteczny dodatek do narzędzi, którymi posługują się codziennie fachowcy.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png