sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Mechanika

4.28125 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.28 (16 głosów)

Mechanika to bardzo szeroka kategoria, w której znajduje się wiele ważnych produktów. Są to narzędzia, urządzenia oraz części maszyn. Każdy z oferowanych przez nas elementów odgrywa ważną rolę w rozmaitych gałęziach przemysłu.

Wyspecjalizowane i precyzyjne urządzenia potrzebują najlepszych części, dlatego też oferujemy łożyska, prowadnice liniowe, tuleje ślizgowe oraz elementy toczne. Ich zamontowanie gwarantuje długą i bezawaryjną pracę każdego urządzenia.

Wiele maszyn jest wyposażonych w silniki, które nie mogą pracować bez przekładni ślimakowych - w zaprezentowanej ofercie można znaleźć bardzo trwałe i odporne na tarcie przekładnie, dzięki nim trwałość całego urządzenia znacznie wzrośnie.

Mechanika to również systemy sterujące, stąd ich obecność w sklepie, pozwalają na ustawianie parametrów i kontrolowanie pracy maszyny. Asortyment obejmuje pokrętła sterujące, dźwignie przełączające, tuleje, wózki rolkowe czy poziomice oczkowe.

Obecne w dostępnej ofercie prowadnice liniowe i szynowe zostały wyprodukowane przez renomowane firmy, takie jak HIWIN, IKO, INA, NSK, SKF, Star, Abba, THK, Bosch Rexroth. Zatem każdy klient dokonujący zakupów w naszej firmie może mieć pewność, co do jakości elementów. Podobnie jest w przypadku pasów i kół zębatych, odznaczają się trwałością i doskonałym wykonaniem, ponadto możemy dopasować je do potrzeb każdego klienta.

Mechanika składa się też z elementów bardzo zaawansowanych technicznie. Przykładem niech będą dźwigniki śrubowe: służą do pozycjonowania elementu napędzanego, odgrywają zatem bardzo ważną rolę. Tego typu elementy znajdujące się w naszym sklepie są wykonane przez polskich producentów. Spełniają wszelkie wymagania pod względem jakości i precyzji działania.

Kolejnym przykładem zaawansowanych elementów są moduły liniowe wyposażone w łożyska iglidur®. Oferujemy je w kilku konfiguracjach.

Trzeba pamiętać, że mechanika danej maszyny to nie tylko specjalistyczne urządzenia. Fundamentalną rolę dla funkcjonowania całego układu mają też niewielkie akcesoria. Należą do nich przede wszystkim uchwyty, zawiasy, piasty do przyspawania, śruby, wpusty, napinacze. Każdą z wymienionych części można nabyć w dostępnym asortymencie. Zdajemy sobie sprawę, że bez tych elementów nie można mówić o precyzyjnej i bezawaryjnej pracy maszyny. Nawet najmniejsze akcesoria współgrają ze sobą, a to z kolei wpływa na całość działania mechanizmu.

Każda część, urządzenie czy najmniejszy element dostępny w sklepie, w dziale „mechanika” pochodzi od renomowanego producenta. Oferujemy produkty sprawdzone, odznaczające się najwyższą jakością.

 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png