sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Koła zębate

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Koła zębate

Nieodłącznym elementem każdej przekładni pasowej lub zębatej jest koło zębate. W zależności od zastosowanego elementu przenoszącego napęd, stosuje się zróżnicowane warianty, jeśli chodzi o koła zębate i dobiera się je tak, aby w pełni zgrywały się z zastosowanym pasem zębatym. W naszej ofercie znajduje się pełna gama wszystkich kół zębatych, bezpośrednio do każdego typu standardowego pasa zębatego, zarówno w podziałce metrycznej jak i calowej. Jak wiadomo, koła zębate osadzane są na wałkach, a także są łożyskowane, posiadamy więc zarówno gotowy produkt przeznaczony bezpośrednio do zastosowania już w przekładni, jak również koła wykonane z otworem pilotażowym – technologicznym, te zaś przystosowane są bezpośrednio do dalszej obróbki. W zależności od systemu mocowania, koła zębate do pasków zębatych mocowane są albo w tulei, albo też bezpośrednio na wałku, zabezpieczone wpustem, brokiem lub innym systemem eliminującym ryzyko ślizgania się koła po wałku.

Parametry, typoszereg i oferta kół do pasów zębatych

Podobnie jak nasza oferta pasów zębatych, tak również i w przypadku kół zębatych posiadamy bardzo bogatą gamę produktową. Jest to efekt i wynik niezwykle bogatej oferty oraz rosnącego zapotrzebowania. Chcemy wychodzić naszym klientom naprzeciw, dlatego też przygotowaliśmy tak bogatą i szeroką ofertę. Koła do pasów zębatych wykonane są w zależności od potrzeb albo ze stali, albo z wysokiej jakości stopów aluminiowych. Takie rozwiązanie sprawia, iż są one w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb. Na życzenie klienta możemy na każdym kole wykonać obróbkę wykańczającą.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png