sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Uszczelki i osłony krawędzi

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 głosów)
Uszczelki i osłony krawędzi

Uszczelki i osłony krawędzi należą do produktów zabezpieczających końcowy aspekt procesu przy produkcji danego urządzenia. Osłony krawędzi montowane są najczęściej na krawędziach blach i płyt w celu ochrony ich powierzchni przed uszkodzeniem. Z kolei uszczelki krawędziowe posiadają zazwyczaj profil uszczelniający, który gwarantuje zabezpieczenie drzwi, klap, pokryw i włazów. W procesie produkcyjnym, a także później w przypadku użytkowania może dojść do upadku lub narażenia elementów danego urządzenia. Obecność uszczelek i osłon krawędzi pozwala efektywnie zabezpieczyć przed wystąpieniem takich zdarzeń losowych.

W swojej ofercie posiadamy uszczelki i osłony krawędzi dostępne w różnych wariantach. Posiadamy rozwiązania o długości od 20 do 50 metrów, które w zależności od potrzeb mogą być niemal dowolnie konfigurowane przez użytkowników. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. W swoich działaniach wykorzystujemy wyłącznie komponenty najwyższej jakości.

Uszczelki i osłony krawędzi – zastosowanie

Dzięki obecności uszczelek i osłon krawędzi ryzyko skaleczenia lub otarcia jest bardzo mało prawdopodobne. Ponadto, ich zastosowanie eliminuje potrzebę wykonywania dodatkowych procesów, takich jak gratowanie czy fazowanie wypalanych arkuszy. Uszczelki i osłony krawędzi z powodzeniem mogą być także stosowane do uszczelniania drzwi czy pokryw, zapobiegając emisji pyłów, ciepłego powietrza i hałasu.

Oprócz walorów praktycznych, założenie komponentów poprawia bardzo często także aspekty wizualne drzwi, stołów i innych produktów.

Osłony krawędziowe i uszczelki składają się z tłoczonego profilu zaciskowego, który stanowi podstawę ich mocowania na krawędziach blach. Profile zaciskowe wzmocnione są przez obecność zbrojenia, który wzmacnia siłę zacisku.

W ofercie EBMiA znajdziesz także osłony harmonijkowe.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png