sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Łożyska, tuleje i akcesoria

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Łożyska, tuleje i akcesoria

Łożysko w różnych rozmiarach, rolki prowadzące, a także tuleje ślizgowe – elementy przeznaczone do łożyskowania i tulejowania znajdą Państwo w ofercie sklepu Akcesoria CNC . Dzięki zakupom w naszym sklepie mają państwo pewność, że nabyte łożyska spełnią wszelkie standardy, a ponadto są bezpieczne i solidnie wykonane. Każdy ze sprzętów nadaje się do precyzyjnego wykorzystania w maszynach. Dostarczane przez nas podzespoły przy prawidłowym montażu i użytkowaniu będą służyły przez długi czas.

Mamy bardzo szeroki wybór łożysk – od łożysk kulkowych, po walcowe i igiełkowe, aż do ślizgowych, które występują w wielu odmianach i z różnorodnością jeżeli chodzi o powierzchnie ślizgowe. U nas dostaną państwo również akcesoria łożyskowe i specjalne oprawy łożyskowe. To jednak nie wszystko – potrzebują Państwo tuleje ślizgowe lub elementy toczne? To wszystko również mamy w bogatej ofercie. Każdy podzespół nadaje się do użycia w urządzeniach i maszynach o bardzo dużej precyzji. Nie zapominamy także o Klientach, którzy poszukują rolek prowadzących, przegubów oczkowych i zestawów łożyskowych. Dzięki tak licznemu wyborowi mogą Państwo znaleźć odpowiednie części dla siebie, które mają wszechstronne zastosowanie. Dzięki nim praca maszyn będzie satysfakcjonująca.

Oddzielną kategorię w naszym sklepie tworzą łożyska liniowe, które są jednymi z najpopularniejszych, wykorzystywanymi w ruchu liniowym. Przekonaj się jak kompleksową propozycję przygotowaliśmy dla naszych Klientów i zobacz katalog naszych produktów.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png