sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Elementy toczne

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Elementy toczne

Elementy toczne służą głównie jako elementy do naprawy uszkodzonego mechanizmu, np. do łożysk. Mogą być również pomocne przy montażu niektórych podzespołów. Elementy toczne z oferty sklepu Akcesoria CNC to kulki, wałeczki i igiełki, w różnych klasach dokładności, a także wymiarami i kształtami. Są one niezbędne do naprawy łożysk igiełkowych czy wałeczkowych i kulkowych.


Szeroka oferta naszego sklepu sprawia, że każdy Klient powinien znaleźć pasujący dla siebie produkt, który w późniejszym czasie zostanie wykorzystany do łożyska lub przekładni. Mamy także różnorodne ceny, które zależą od typu łożyska i zadań, które ma spełniać. Wszystkie jednak są bardzo dobrej jakości i przy prawidłowej eksploatacji będą służyć bardzo długo. Warto naprawić zepsute łożysko niż kupić nowe – opłaca się to z punktu ekonomicznego. Dzięki naszej ofercie naprawa łożysk powinna odbyć się sprawnie i szybko. Zapraszamy do zakupu i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png