sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Stopy wahliwe

4.7142857142857 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.71 (14 głosów)
Stopy wahliwe

Oferujemy Państwu stopy wahliwe. Są to elementy maszynowe stosowane do precyzyjnego stawiania podzespołów maszyn bezpośrednio na przygotowanym podłożu. Stopy wahliwe pozwalają na bardzo precyzyjne ustawienie maszyny na posadzce betonowej, dzięki czemu maszyna przy użyciu specjalnego niwelatora może być ustawiona nawet do tolerancji sięgającej 0.5 mm.

Stopy wahliwe dostępne są również w wersji do kotwienia. Zapewniają pewne ustawienie maszyn oraz pozwalają na precyzyjne zakotwienie maszyn. Zastosowanie stóp wahliwych pozwala na regulację wysokości ustawienia maszyny lub jej podzespołu bezpośrednio podczas montażu. Dzięki dużej regulacji zmniejsza się ryzyko pomyłki oraz eliminuje konieczność precyzyjnego wykonania korpusu. 

Oferta naszego sklepu obejmuje szeroki zakres stóp wahliwych. W ofercie znajdują się stopy wykonywane ze stali ocynkowanej oraz ze stali nierdzewnej. Występują w wersji dostosowanej do kotwienia lub też niewymagające tego. Pozwala to na precyzyjne ustawienie maszyny. Stopy w naszym sklepie dostępne są w wymiarach od fi 40 do fi 100. Ich podstawa została wykonana z gumy, dzięki czemu ustawiona na podłożu maszyna będzie utrzymywała położenie w sposób bardzo stabilny.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu.

Podkategorie

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png