sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Pasy zębate, koła zębate

4.7 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.70 (10 głosów)
Pasy zębate, koła zębate

Szeroka gama produktowa, jaką posiadamy pod postacią podzespołów do przekładni pasowych, to między innymi pasy oraz koła zębate, dostosowane do potrzeb popularnych i mniej popularnych przekładni zębatych. W ofercie posiadamy pasy metryczne docinane z rękawa oraz szeroką gamę pasów i kół zębatych, które dostarczamy na specjalne zamówienie klienta. Tak bogata oferta pozwala bezproblemowo zarówno dobrać koła i pasy do potrzeb danej maszyny, jak również szybko zareagować w przypadku awarii koła zębatego lub pasa, który uległ uszkodzeniu lub zwyczajnie zużyciu. Pasy zębate stanowią istotny element naszej oferty, zarówno w podziałce metrycznej pod podziałką T, HTD, AT i GT, jak i w podziałce calowej pod postacią H, L, XL MXL, XH.

Posiadamy w sprzedaży pasy zębate renomowanych firm  Gates, Optibelt, Chiorino, Megadyne. Dzięki współpracy z wieloma producentami i dostawcami możemy zaoferować wszystkie dostepne na rynku typy i podziałki pasów zębatych. Większość najpopularniejszych pasów posiadamy na magazynie. Pozostałe dostarczamy na zamówienie. Docinane są z rękawa, dzięki czemu możemy Dostarczyć je o dowolnej szerokości. 

Koła zębate dostępne są w różnych konfiguracjach o zróżnicowanych parametrach, z zębami hartowanymi oraz odpowiednio szlifowanymi, w zależności od potrzeb danej przekładni oraz całego urządzenia. Koła posiadają wykonany standardowy otwór technologiczny, który można przerobić według własnego uznania, lub też zlecić jego przerobienie bezpośrednio nam.

Profesjonalne podzespoły do przekładni pasowych

Koła zębate, jak i pasy są produktami wysoce specjalistycznymi, dostosowanymi do indywidualnych wymagań poszczególnych przekładni. Koła wykonane ze stali lub aluminium charakteryzują się wytrzymałością oraz wysoką kulturą pracy. Pasy posiadają specjalną, wzmocnioną konstrukcję, która dzięki odpowiedniej, wulkanizowanej powłoce, pozwala na efektywną pracę, zarówno na dużych obciążeniach, jak również przy wysokich prędkościach obrotowych.

 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png