sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Zawiasy

4.7272727272727 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.73 (11 głosów)
Zawiasy

Zawiasy mechaniczne marki Elesa+Ganter z oferty naszego sklepu to pewność najwyższej jakości wykonania. Mamy niezwykle rozbudowany asortyment z tej kategorii i różne typy zawiasów. Klienci znajdą u nas zawiasy do profili aluminiowych, zawiasy do spawania, zawiasy do pracy w niezwykle ciężkich warunkach lub zawiasy maszynowe. Jeżeli potrzebują Państwo dokonać konkretnego wyboru to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami każdego produktu lub kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie pomogą wybrać właściwy zawias. Każdy markowy produkt jaki Państwu oferujemy ma właściwe certyfikaty i standardową gwarancję, dzięki czemu bez obaw można stosować je w maszynach i konstrukcjach różnego rodzaju. Są bardzo solidnie zbudowane i zapewnią właściwą ochronę.

Akcesoria.cnc.info.pl oferuje Państwu szeroką ofertę zawiasów. Mogą Państwo wybierać spośród specjalistycznych zawiasów maszynowych, zawiasów do profili aluminiowych, zawiasów przystosowanych do spawania oraz innych typów zawiasów, również przystosowanych są do pracy w ciężkich warunkach. Są to zawiasy wykonane z tworzywa, stali, stali nierdzewnej, aluminium oraz odlewu cynkowo-aluminiowego. Oferujemy Państwu również zawiasy antywłamaniowe, zawiasy z wbudowanym wyłącznikiem bezpieczeństwa, zawiasy z wbudowanym czujnikiem otwarcia oraz zawiasy do drzwi zdejmowanych.
 
Wszystkie zawiasy wyprodukowane zostały w sposób zapewniający ich maksymalną efektywność i trwałość. Jednocześnie każdy produkt objęty jest certyfikatem, który uprawnia go do użytkowania w maszynach oraz konstrukcjach wszelkiego typu w Europie i na świecie. Szeroka oferta zawiasów pozwoli Państwu na dopasowanie produktu do indywidualnych wymagań.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png