sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Magnesy trwałe

4.7142857142857 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.71 (14 głosów)
Magnesy trwałe

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo magnesy. Posiadają obudowę płaską bez gwintu. Obudowa została wykonana ze stali ocynkowanej.

Materiał magnetyczny to twardy ferryt HF, odporny na temperatury do 200° C; samar, kobalt SmCo S.C., znoszące temperatury do 200°C oraz neodym, żelazo, bor NdFeB ND, których odporność temperaturowa wynosi maksymalnie 80°C. 

Magnesy trwałe stanowią ekranowane układy magnetyczne. Mocowanie odbywa się poprzez klejenie lub za pomocą bocznego wkrętu dociskowego (np. wkręt GN 913.2 ze spiczastym elementem dociskowym). Są to magnesy o nominalnej sile przylegania od 2 do 1300N. 

W szerokiej ofercie naszego sklepu odnajdą Państwo magnesy różnego typu. Są to magnesy walcowe oraz magnesy płaskie, o gładkich powierzchniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wyboru poszukiwanych magnesów.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png