sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Tuleje mocująco - zaciskowe

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Tuleje mocująco - zaciskowe

Tuleje mocująco – zaciskowe należąco kategorii narzędzi mechanicznych, a w naszej ofercie występują zarówno w postaci tulei mocujących, jak i rozprężno-zaciskowych. Tuleje mocujące składają się z mechanicznych elementów, w których nacisk tworzony jest za pomocą zaciskania pierścieni. Taki połączenia są wyjątkowo łatwe w montażu, brak jest konieczności specjalnej obróbki. Dodatkowo, tuleje łatwo jest ustawić w elementach sterowniczych i napędowych. Tuleje mocujące są mechanizmami bardzo dokładnymi i precyzyjnymi, przygotowanymi do osadzenia na wałach metrycznych i calowych,  przy czym te drugie są najczęściej spotykanymi rozmiarami. Tuleje mocujące zazwyczaj wykonywane są najnowszej technologii z wysokiej jakości żeliwa i pasują do wszystkich typów kół łańcuchowych, klinowych, zębatych, płaskich oraz wielorowkowych. Tuleje rozprężno-zaciskowe stosuje się do sztywnego łączenia elementów obrotowych z wałem. Tym, co charakteryzuje te tuleje jest montaż poprzez zacisk bez użycia rowka wpustowego i wpustu. Zastosowanie tego typu elementów pozwala na błyskawiczny montaż i demontaż współpracujących ze sobą części czy zestawów.

W ofercie naszego sklepu występują cztery główne typy tulei mocująco – zaciskowych. Tuleje Taper Lock (tuleje stożkowe) używane są do montażu kół napędowych na osiach, a ich montaż odbywa się z użyciem rowka wpustowego.Sąto tuleje standardowe, więc możliwe jest bardzo precyzyjne wycentrowanie koła na wałku. Takietuleje są więc niezbędne we wszystkich branżach i szeroko stosowane są we wszelkich gałęziach przemysłu.  Inne tuleje mocujące to Bervina i TRZ. Z kolei tuleje rozprężno-zaciskowe  BK nie używając do połączenia rowku wypustowego i zacisku, a sprawiają, że da się zamontować koło napędowe z gładkim zaciskiem na gładkiej osi silnika.  Wszystkie nasze modele tulei to najlepsze rozwiązania, odpowiednie dla nowoczesnych napędów.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png