sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Napinacze

4.7142857142857 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.71 (14 głosów)
Napinacze

Napinacze to standardowe, ale kluczowe i niezbędne elementy maszyn, które powszechnie używane są w różnych, nawet odległych, branżach, pionach, gałęziach przemysłu i dziedzinach. Napinacze zazwyczaj znajdują zastosowanie w napędach pasowych i łańcuchowych, gdzie spełniają niezwykle istotną rolę części napinających. Wszędzie tam, gdzie występują przekładnie pasowe i łańcuchowe, napinacze znajdują swoje zastosowanie. To, co wyróżnia napinacze oferowane w naszym sklepie, jest łatwość ich montażu. Dodatkowo, w celu lepszej ochrony i dbałości o przedłużenie czasu ich eksploatacji, napinacze pokrywane są powłoką ochronną, najczęściej są więc ocynkowane, choć występują też modele wykonane ze stali nierdzewnej. Rola napinaczy jest tak niezwykle istotna, gdyż likwidują one luzy i nieścisłości, które mogą wystąpić na pasach lub łańcuchach, tym samym przyczyniając się do poprawy wydajności pracy układu napędowego, jego większej praktyczności i ekonomiczności, jak również bezpieczeństwa.

Poza najbardziej typowymi i standardowymi napinaczami RE i FE, w asortymencie naszego sklepu posiadamy również akcesoria do napinaczy: ślizgi do napinaczy, rolki do napinaczy, koła pasowe do napinaczy i koła łańcuchowe do napinaczy, dostępne w przeróżnych modelach i o zróżnicowanych parametrach. Wszystkie urządzenia i akcesoria do napinania dostępne w naszym sklepie charakteryzują się najwyższą jakością. Wykonane są przez wiodących, renomowanych producentów, i w trosce o bezpieczeństwo użytkowników, poddane surowym kryteriom oceny. Dodatkowo, chcąc zapewnić naszym klientom jak największy wybór, utrzymujemy stały kontakt z bezpośrednimi dostawcami napinaczy, aby móc dostarczyć nawet niestandardowe modele tych urządzeń.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png