sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Uszczelnienia techniczne

4.7272727272727 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.73 (11 głosów)
Uszczelnienia techniczne

Uszczelnienia techniczne stanowią niezbędny element wyposażenia w dziedzinie hydrauliki. To dziedzina, w której szczególnie liczy się dokładność i niezawodność. W swojej ofercie posiadamy wyłącznie komponenty najwyższej jakości, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ich obecność pozwoli efektywnie uszczelnić wałki, tłoki i pierścienie. Z kolei akcesoria miedziane pozwolą zabezpieczyć wszelkie komponenty z pogranicza hydrauliki siłowej.

W swojej ofercie posiadamy uszczelnienia techniczne, takie jak:

- Oringi – charakteryzujące się okrągłym kształtem zamknięte pierścienie uszczelniające. Z powodzeniem może być wykorzystywany również jako pasek napędowy do przenoszenia sił o niewielkiej mocy, a także do uszczelniania łożysk, dzięki konstrukcji metalowo-gumowej.

- Simering – pierścień wyprodukowany z gumy z usztywnioną, metalową wkładką. Pozwala on zatkać połączenia ruchowe, których elementy pracują z dużą prędkością. Dzięki dociśnięciu sprężyną wargi uszczelniającej możliwa jest bardzo wysoka efektywność siły promieniowej, zgodnie z wymaganą.

- Uszczelki DIN miedziane – uszczelki płaskie o przeznaczeniu hydraulicznym, stosowane jako uszczelniacz w zakładach chemicznych. Znajdują zastosowanie przede wszystkim tam, gdzie konieczna jest najwyższa jakość ciśnienia i gdzie kluczowe jest uszczelnienie metal-metal.

- Sznur Oring – rodzaj uszczelki w formie torusa. Są to samoczynnie i dwustronnie działające elementy uszczelniające.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć uszczelnienia wielu czołowych producentów. Posiadamy komponenty marek, takich jak INCO, SIMRIT, DICHTOMATIK, SKF i INA. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i bardzo dużej precyzji uszczelnienia znajdujące się w naszej ofercie mogą z powodzeniem być wykorzystywane przez wiele lat, zapewniając w tym czasie bardzo dobrą efektywność pracy.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png