sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Pokrętła zaciskowe

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Pokrętła zaciskowe

Pokrętła zaciskowe do zastosowania w maszynach tylko sprawdzonych producentów to kolejny asortyment naszego sklepu. Gwarantują one stabilną i bezpieczną pracę. Mogą być wykorzystywane na wiele sposobów – jako system sterujący, kalibrujący, zabezpieczający oraz rodzaj mocowania. Możemy państwu zaproponować pokrętła z rączką typu VCT.p lub VCT, z otworem gwintowanym do nakręcania lub pokrętła BT, typu p i fp z otworem lub gwintowanym trzpieniem. Każde pokrętło jest wytrzymałe i trwałe, dzięki czemu wymiana tych elementów w urządzeniu wcale nie będzie konieczna zbyt często. Pokrętła maszynowe to popularnie stosowane elementy, które ustawiają pewne moduły. Mamy ogromny zakres pokręteł w bardzo dobrych cenach. Oferujemy tylko najnowocześniejsze pokrętła zaciskowe marki Elesa+Ganter.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres różnego rodzaju pokręteł maszynowych. Są to pokrętła z występami, pokrętła zaciskowe, pokrętła z chwytem rowkowanym, pokrętła trójramienne oraz pokrętła radełkowane. Pokrętła mogą być stosowane jako systemy zabezpieczające, kalibrujące, sterujące oraz uchwyty i wszelkiego rodzaju mocowania. W ofercie sklepu znajdują się pokrętła z rączką typu VCT i VCT.p, wraz z otworem gwintowanym do nakręcania, a także pokrętła typu BT, typ p i fp z gwintowanym trzpieniem lub otworem.
Nasze pokrętła cechują się wytrzymałością i trwałością, zapewniając Państwu stabilność oraz dużą trwałość produktów. Pokrętła zaciskowe używane są także jako elementy służące do zabezpieczania drzwi lub otworów w maszynach. Oferta sklepu Akcesoria.cnc.info.pl obejmuje szereg nowoczesnych pokręteł, które można zastosować w bardzo szerokim zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu.

Podkategorie

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png