sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Gałki i rękojeści

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (8 głosów)
Gałki i rękojeści

Do Państwa dyspozycji przekazujemy solidnie wykonane rękojeści. Gałki oraz specjalne rękojeści to podzespoły, które należą do podstawy ostatecznego wykonania maszyny. Dzięki nim możliwe jest poruszanie, precyzyjne ustawianie oraz przemieszczanie się części i podzespołów w maszynie. Gałki i rękojeści są szeroko stosowane w maszynach jednostkowych, w liniach produkcyjnych oraz w obrabiarkach. Produkty te mogą również pełnić rolę zderzaków lub elementów pozycjonujących, jest to zależne od sposobu ich mocowania oraz w zależności od tego, jakie użycie zakłada koncepcja wykonania maszyny.
 
Są to elementy niezbędnego wyposażenia maszyn. Oprócz rękojeści posiadamy również szeroki wybór pokręteł, które doskonale sprawdzają się przy przemieszczaniu i pozycjonowaniu dużych oraz ciężkich mechanizmów. Zróżnicowane typy gałek, pokręteł i rękojeści pozwolą z łatwością dostosować je do swoich potrzeb. Dzięki temu z powodzeniem mogą Państwo wykorzystywać je na szeroką skalę w maszynach i urządzeniach. Oferujemy rękojeści nakręcane oraz wciskane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Ebmia.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png