sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Sprzęgła

4.7272727272727 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.73 (11 głosów)
Sprzęgła

W ofercie firmy Akcesoria CNC znajdą Państwo szeroki wybór produktów wykorzystywanych w przemyśle m.in. sprzęgła stosowane w automatyce oraz w budowie maszyn. Elementy takie jak sprzęgła są podstawowymi częściami składowym maszyn, w których wykorzystywane są m.in. serwonapędy, silniki oraz wszędzie tam, gdzie należy zapewnić napęd lub pracę np. śrubom. Dzięki sprzęgłom możliwe jest napędzanie poszczególnych elementów urządzenia, jak i całej maszyny.

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęgła specjalistyczne oraz precyzyjne sprzęgła kłowe, które wyposażone zostały w roztoczone na wymiar otwory oraz wykonanymi rowkami na wpusty.

Oferujemy także sprzęgła mieszkowe RW oraz KTR, zapewniające niezawodność i dużą precyzję działania, zachowując jednocześnie bardzo przystępną cenę.

W skład asortymentu wchodzą także sprzęgła zębate i HRC. Tego typu produkty wykorzystywane są w urządzeniach, gdzie wymagana jest precyzja, a przenoszone momenty są bardzo wysokie. Klienci zainteresowani sprzęgłami jednokierunkowymi oraz pracującymi przy niskich wartościach momentów także znajdą coś dla siebie w naszej ofercie produktowej. W ofercie dostępne są setki produktów, które wchodzą w skład kategorii sprzęgła. Znajdziesz się tutaj m.in. sprzęgła Rotex, sprzęgła mieszkowe BKL, sprzęgła jednokierunkowe, sprzęgła HRC oraz akcesoria i dodatki do tych produktów.

Oferowane przez naszą firmę produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy cieszą się świetnej jakości produktami oraz pozytywnymi opiniami klientów na całym świecie.

Naszym klientom zapewniamy dostęp do tysięcy produktów z różnych kategorii, co pozwala na szybkie skompletowanie w jednym miejscu wszystkich produktów potrzebnych do stworzenia nawet zaawansowanych urządzeń.

Klienci mogą także korzystać ze stałej pomocy naszego działu obsługi klienta, w którym mogą uzyskać informacje na temat oferty produktowej, a w przypadku problemów z doborem odpowiedniego produktu zostaną bardzo szybko obsłużeni. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png