sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Elementy sterujące

4.6153846153846 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.62 (13 głosów)
Elementy sterujące

Elementy sterujące zaliczane są do niezbędnych elementów funkcjonalnego wyposażenia maszyn przemysłu ciężkiego. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę profesjonalnych pokręteł sterujących. Stanowią one niezbędny element w kontekście właściwego sterowania parametrami maszyny i elementami w modułach maszynowych. Pokrętła sterujące stosowane są przede wszystkim do:

- ustawiania posuwów,

- ustawiania prędkości,

- kontroli pracy urządzenia,

- bezpieczeństwa pracy,

Przystosowane są one do ustawiania śrub kulowych i trapezowych, a także innych elementów maszynowych. Znajdą swoje zastosowanie w przemyśle ciężkim – mechanice, budowie maszyn i szeroko pojętej inżynierii.

W swojej ofercie posiadamy między innymi, takie elementy sterujące jak:

- Pokrętła GN – specjalistyczne, przeznaczone do maszyn pracujących w trudnych warunkach,

- Pokrętła IZP, IZP+K – posiadające skalę, pozwalające na precyzyjne ustawienie wartości,

- Dźwignie przełączające – odporne na czynniki chemiczne,

- Pokrętła sterujące radełkowane – odporne na czynniki chemiczne, rozpuszczalniki i smary,

- Pokrętła sterujące z kryzą, lub ze wskazówką – pozwala na efektywną pracę, dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu,

Oprócz tego posiadamy liczne komponenty dodatkowe i wiele innych elementów sterujących. Nasza oferta zawiera specjalistyczne pokrętła do potrzeb konstrukcyjnych maszyn w różnych konfiguracjach. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie coś interesującego dla siebie.

Pokrętła znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Cechuje je wysoka trwałość, bardzo dobra jakość i stosunkowo niska cena. Jeśli nie wiedzą Państwo, który komponent będzie optymalny do prowadzonej przez Państwa działalności to zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą lub skorzystania z dostępnej literatury EBMiA. Te dwa elementy pozwolą Państwu maksymalnie zoptymalizować pracę i uzyskać bardzo dobre rezultaty.

Pokrętło nastawne GN 5337.3-40-M8-32-NI
62,54 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50

Podkategorie

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png