sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Węże techniczne

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)

Węże techniczne to niezwykle ważne elementy różnego rodzaju maszyn. Można śmiało stwierdzić, że są obecne w większości procesów technologicznych. Wymusza to tworzenie bardzo wytrzymałych węży technicznych, które posiadają stosowne atesty i spełniają określone normy. Właśnie takie akcesoria posiadamy w naszej ofercie.

Sprzedawane przez nas węże techniczne są odporne na wibracje oraz naprężenia tworzone przez maszyny. Mimo, że są nieustannie narażone na uszkodzenia wywołane wysoką temperaturą, ciśnieniem czy oddziaływaniem żrących substancji, idealnie spełniają swoje zadania.

Węże techniczne uczestniczące w procesach technologicznych muszą również opierać się uszkodzeniom mechanicznym. Nie mogą się łamać, przecinać czy przecierać, węże dostępne w naszym sklepie doskonale spełniają te kryteria. Wśród produktów znajdujących się w tej kategorii warto zwrócić uwagę na:

  • Węże antyelektrostatyczne i przewodzące – mają zastosowanie między innymi w przetwórniach drewna, w przemyśle chemicznym i maszynowym, w wentylacjach i klimatyzacjach, a także w kopalnictwie i górnictwie.

  • Węże odporne na związki chemiczne – używa się ich w laboratoriach, oprócz tego też w fabrykach, w których występują toksyczne substancje, oleje, paliwa, zasady czy rozpuszczalniki.

  • Węże techniczne biorące udział w produkcji żywności - posiadają niezbędne certyfikaty, a wykorzystuje się je przy materiałach suchych, jak mąka i zboża. Transportuje się nimi również oleje, alkohol, soki czy wodę pitną.

  • Węże o podwyższonej odporności termicznej – produkuje się je z różnych odmian materiałów. Jest to na przykład płótno szklane, teflon czy silikon. Te węże są odporne na hydrolizę, ścieralność.

  • Węże odporne na hydrolizę i związki mikroorganiczne – Sprawdzają się przy transportowaniu pyłów, wiórów, ale też, jako osłona ruchomych części maszyn. Stanowią również części maszyn i urządzeń przesiewających i sortujących na frakcje. Są odporne na mikroby, drobnoustroje, hydrolizę, a także promieniowanie UV.

Węże techniczne mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Powstają z szerokiej gamy materiałów, dzięki czemu można dopasować je do różnych mediów. Pamiętając o tym przygotowaliśmy szeroką ofertę węży technicznych. Każda firma czy osoba prywatna odnajdzie tu taki produkt, jakiego najbardziej potrzebuje.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png