sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Węże przemysłowe odciągowe, elastyczne, ssawne PUR MB

4.7692307692308 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.77 (13 głosów)
Węże przemysłowe odciągowe, elastyczne, ssawne PUR MB

Węże odciągowe elastyczne poliuretanowe ze specjalnej mieszanki PUR doskonale sprawdzają się jako przewody elastyczne do odciągu wiórów drewnianych, trocin, węże do odpylania, węże do wyciągu.

Węże ssawne wyciągowe PUR AS antystatyczne i trudnopalne, ściśliwe osiowo i doskonałe do maszyn CNC. Węże PU służą do odciągu trocin i odpylania, ssawne wyciągowe do wentylacji stolarni i odkurzaczy przemysłowych. Węże spiralne nadają się do odciągów stolarskich i wyciągów przenośnych. Węże wyciągowe natomiast odporne są na ścieranie. Węże cechują się przede wszystkim trudnopalnością, antystatycznością, trudnościeralnością.

Węże odciągowe elastyczne mają szerokie zastosowanie. Stosowane są w wielu aplikacjach, ponieważ są to węże wyjątkowo uniwersalne. Oferowane przez nas węże, produkowane są w poliuretanu poliestrowego najwyższej jakości. Dzięki temu, produkty posiadają bardzo wysoką odporność na ścieranie oraz są wyjątkowo elastyczne.

Węże odciągowe PUR folia MB stosowane są do odciągu wiórów, trocin oraz jako węże wyciągowe do odpylania. Węże odciągowe elastyczne PUR folia MB ściśliwe osiowo doskonałe do maszyn CNC. Węże ssawne odciągowe PU zbrojone do wentylacji stolarni i odciągów stolarskich. Rury elastyczne stosuje się do przesyłania i transportu pyłów, trocin, wiórów w ruchomych instalacjach odciągowych i odpylających w przemyśle drzewnym, meblarskim i maszynowym. Węże ssawne PUR folia MB do odciągów mgieł olejowych i oparów związków chemicznych. Przewody odciągowe do głowic CNC. Odprowadzenie ładunków statycznych poprzez uziemienie spirali.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png