sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Węże przemysłowe odciągowe, elastyczne, ssawne PUR PL

3.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 3.90 (5 głosów)
Węże przemysłowe odciągowe, elastyczne, ssawne PUR PL

Węże przemysłowe odciągowe, elastyczne, ssawne PUR PL

Węże poliuretanowe zaliczamy do grupy węży odpornych na ścieranie ze względu na ich współczynnik ścieralności, który jest bardzo niski i różnie określany w zależności od metodyki badania. Optymalnym i zaakceptowanym przez odbiorców rozwiązaniem dla przemysłu drzewnego i branży meblarskiej są węże przemysłowe klasy PUR MB. Węże tego rodzaju są elastyczne odciągowe, odporne na ścieranie, transparentne, trudnopalne.

Węże odciągowe możemy podzielić na kilka typów ze względu na konstrukcje i grubość ścianki.

Węże elastyczne i ściśliwe osiowo typ FOLIA to produkt, któremu pomiędzy wstęgami poliuretanu umieszczono luźno drut sprężynowy jako konstrukcje nośną.

Węże przemysłowe PUR to tłoczne, ssawne i zbrojone drutem do przesyłania granulatów, proszków, cieczy w systemach pneumatycznych przy podwyższonych ciśnieniach i podciśnieniach. Węże zbrojone PUR Vacuum są odporne na ścieranie z lanego poliuretanu oraz są doskonale gładkie wewnątrz.  

Możliwe jest również wykonanie w wersji do kontaktu z żywnością, do transportu grawitacyjnego i pneumatycznego sypkich, suchych artykułów spożywczych ziarna zbóż, cukier, mąka itp. Używane są w przemyśle spożywczym, tytoniowym, w elewatorach, dla żywności uwodnionej i o odczynie kwaśnym soki, woda pitna, alkohol. 

Węże ssawne przesyłowe PUR dodatkowo zbrojone są drutem w wymagających aplikacjach.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png