sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Węże przemysłowe odciągowe, elastyczne, ssawne PUR AS

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Węże przemysłowe odciągowe, elastyczne, ssawne PUR AS

Węże  PUR Lekki AS o rezystancji powierzchniowej 10Ohm stosowane do transportu grawitacyjnego i pneumatycznego mediów gazowych, stałych i ciekłych. Węże ssawne przesyłowe elastyczne PUR-L AS używane są natomiast do przenoszenia materiałów powodujących duże ścieranie w środowiskach zagrożonych wybuchem takich jak trociny, wióry, pyły węglowe, pyły zbożowe. Węże wyciągowe nadmuchowe antystatyczne do odciągów i odpylania stosowane są w przemyśle drzewnym, meblarskim, ceramicznym, kopalniach, rolnictwie.

Węże elastyczne PUR L AS antystatyczne są dodatkowo odporne na ścieranie, posiadają nowy zoptymalizowany przepływ i wygładzoną ściankę wewnętrzną. Węże poliuretanowe PUR-L AS używane są również jako tłumik drgań w instalacjach odpylania i napowietrzania. Odprowadzenie ładunków statycznych odbywa się poprzez uziemienie spirali. Węże elastyczne wykonane ze specjalnej mieszanki granulatu o podniesionym parametrze rezystancji powierzchniowej.

Węże odciągowe antystatyczne bez wątpienia zaliczane są do grupy przewodów specjalistycznych. Ze względu na to służą one specjalistycznym aplikacjom w miejscach, w których zastosowania standardowych węży odciągowych jest niemożliwe, a nawet zabronione. Węże antystatyczne stosowane są przede wszystkim w miejscach zagrożonych wybuchem. Możemy do nich zaliczyć kopalnie węgla kamiennego, kopalnie miedzi, gazownie, stacje benzynowe, rozlewnie gazu, platformy wiertnicze, rafineria, zakłady chemiczne, itp.

Węże PUR AS wyróżniają składem mieszanki, z której wykonana jest ścianka. Ścianka oferowanego przewodu wykonana jest w poliuretanu antystatycznego, który zapobiega gromadzeniu się na ściance ładunków elektrostatycznych. Dzięki temu obniża się do minimum ryzyko powstania iskry i spowodowania niebezpieczeństwa. Pozostałe części węża są identyczne jak w przypadku innych PURów – węże zbrojone są spiralą z drutu pomiedziowanego.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png