sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Bloki łożyskujące

4.5416666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.54 (12 głosów)
Bloki łożyskujące

Nasi specjaliści przygotowali dla Państwa szeroką ofertę bloków łożyskujących. Specjalnie dobraliśmy liczne towary w tej kategorii w ten sposób byście mieli Państwo duży wybór a jednocześnie by każdy znalazł produkt, który będzie dla niego w odpowiedniej kategorii cenowej. Wszystkie przedstawiane przez nas produkty są także przetestowane pod względem jakości a także dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki odpowiednim certyfikatom i atestom.

Aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego bloku łożyskującego podzieliliśmy je na kilka dodatkowych kategorii. W naszym sklepie znajdziecie więc Państwo bloki typu BF - strona podtrzymująca oraz bloki typu FF oraz EF również ze strony podtrzymującej. Natomiast jeśli chodzi o stronę napędową przygotowaliśmy również analogicznie 3 typu bloków - typ bk, ek oraz typ fk. Podział na tyle kategorii pozwoli na ograniczenie się przy wyborze tylko do takich bloków, którymi faktycznie jesteście Państwo zainteresowani.

W każdej przekładni trapezowej czy też kulowej istnieje konieczność stosowania bloków łożyskujących. Bez względu na wielkość przekładni oraz wymaganą od mechanizmu precyzję, blok łożyskujący to gwarancja prawidłowego montażu zarówno śruby jak i całej przekładni, a co za tym idzie również stabilnej i wygodnej pracy. Dlatego, w przekładniach kulowych bloki łożyskujące odgrywają niezwykle istotną rolę. Montowane są one zarówno w części biernej jak i w części napędowej, gwarantują prawidłowe pozycjonowanie śruby i nakrętki oraz jej usztywnienie. Dodatkowo, bloki łożyskujące zapewniają prawidłowe podtrzymanie łożysk na przekładni, co przy zastosowaniu wysokoobrotowych silników jest kwestią kluczową.

W przypadku problemów bądź wątpliwości przy wyborze odpowiedniego bloku łożyskującego zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta, który z chęcią pomoże dobrać odpowiedni produkt i odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Zachęcamy także do przejrzenia poszczególnych kategorii i zapoznania się ze szczegółowymi opisami, które również powinny pomóc wybrać towar odpowiedni do Państwa potrzeb i zastosowań.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png