sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Zestawy kołowe

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Zestawy kołowe

Oferujemy Państwu zestawy kołowe. Są to zestawy kołowe wielu rodzajów, między innymi RE.C7 oraz RE.E3. Wieńce wykonane zostały z niebrudzącej, nierysującej wulkanizowanej gumy w kolorze szarym lub nalewanego poliuretanu. Materiał z jakiego wykonany jest korpus koła to technopolimer na bazie poliamidu (PA). Jest on odporny na rozpuszczalniki, oleje, smary i inne czynniki chemiczne. Otwór jest umieszczony bezpośrednio w tarczy koła. Szpilka osiowa to precyzyjnie skalibrowana tuleja dystansowa. Tuleja jest ściśnięta pomiędzy dwoma bokami obudowy poprzez śrubę i nakrętkę, dokręcone odpowiednim momentem. Dzięki temu koło obraca się z dużą swobodą. 

Obudowa stała z płytą montażową została wykonana z blachy stalowej ocynkowanej lub stali nierdzewnej (wersja SST). Obudowa jest zaprojektowana tak, aby przenieść obciążenie do 4000N. Ze względów bezpieczeństwa nośność obudowy jest większa niż dynamiczna nośność zestawu kołowego. 

W szerokiej ofercie naszego sklepu z pewnością znajdą Państwo poszukiwany zestaw kołowy, spełniający Państwa indywidualne potrzeby. W przypadku nie odnalezienia odpowiedniego produktu zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub poprzez formularz zapytania. Nasi konsultanci udzielą Państwu profesjonalnej porady.

Podkategorie

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png