sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Tuleje mocujące TaperBush (TaperLock)

4.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.80 (5 głosów)
Tuleje mocujące TaperBush (TaperLock)

Tuleje mocujące TaperBush to rodzaj tulei mocująco-zaciskowych, należące do kategorii narzędzi mechanicznych. Tuleje mocujące składają się z mechanicznych elementów, w których nacisk tworzony jest za pomocą zaciskania pierścieni. Taki połączenia są wyjątkowo łatwe w montażu, brak jest konieczności specjalnej obróbki. Dodatkowo, tuleje łatwo jest ustawić w elementach sterowniczych i napędowych. Tuleje mocujące są mechanizmami bardzo dokładnymi i precyzyjnymi, przygotowanymi do osadzenia na wałach metrycznych i calowych,  przy czym te drugie są najczęściej spotykanymi rozmiarami. Tuleje mocujące zazwyczaj wykonywane są najnowszej technologii z wysokiej jakości żeliwa i pasują do wszystkich typów kół łańcuchowych, klinowych, zębatych, płaskich oraz wielorowkowych.

Tuleje mocujące TaperBush, znane jako tuleje stożkowe, używane są do montażu kół napędowych na osiach. Tuleje w ofercie naszego sklepu należą do tulei standardowych, dlatego możliwe jest precyzyjne zamontowanie oraz wycentrowanie koła na wałku o średnicy od fi12mm do fi125mm. Dodatkowo, każda tuleja posiada wycięty rowek pod klin.Takietuleje są więc niezbędne we wszystkich branżach i szeroko stosowane są we wszelkich gałęziach przemysłu.  Inne tuleje mocujące w asortymencie naszego sklepu to Bervina i TRZ. Tuleje mocujące TaperBush występują w naszym sklepie w wielu różnych podkategoriach, które z kolei dzielą się jeszcze na kilka modeli. Tuleje wykonane są z żeliwa, różnią się natomiast wielkościami wymiarów, typem śruby czy momentem dokręcania. Wszystkie tuleje dostępne w naszym sklepie odznaczają się najwyższą jakości i precyzją wykonania, certyfikowanym bezpieczeństwem i trwałością, pozytywnie wpływającą na czas użytkowania. 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png