sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Tuleje rozprężno-zaciskowe BK

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Tuleje rozprężno-zaciskowe BK

Tuleje rozprężno-zaciskowe BK to rodzaj tulei mocująco-zaciskowych, należące do kategorii narzędzi mechanicznych. Tuleje mocujące składają się z mechanicznych elementów, w których nacisk tworzony jest za pomocą zaciskania pierścieni. Taki połączenia są wyjątkowo łatwe w montażu, brak jest konieczności specjalnej obróbki. Dodatkowo, tuleje łatwo jest ustawić w elementach sterowniczych i napędowych. Tuleje rozprężno-zaciskowe stosuje się do sztywnego łączenia elementów obrotowych z wałem za pomocą sił tarcia, która powstaje przy rozprężeniu tulei w kierunku promieniowym. Tym, co charakteryzuje te tuleje jest montaż poprzez zacisk bez użycia rowka wpustowego i wpustu. Zastosowanie tego typu elementów pozwala na błyskawiczny montaż i demontaż współpracujących ze sobą części czy zestawów.

Tuleje rozprężno-zaciskowe BK które posiadamy w naszej ofercie, nie są wysoce restrykcyjne jeśli chodzi o przestrzeganie tolerancji wymiarowych połączenia wału z piastą. Dzięki temu łatwiejsze jest przenoszenie momentu obrotowego i sił osiowych. Tuleje nie wymagają precyzyjnego ustawania i  pozycjonowania elementu napędowego względem wału, jak to ma miejsce w przypadku innych połączeń kształtowych. Tuleje rozprężno-zaciskowe BKwystępują w naszym sklepie w wielu różnych podkategoriach, które z kolei dzielą się jeszcze na kilka modeli. Wyodrębnić można kilka różnicujących je czynników: materiał, moment skręcający, tolerancje, chropowatość powierzchni, odchyłka osiowa, wymiary, nacisk na wałek, i rodzaj śrub mocujących. Wszystkie tuleje dostępne w naszym sklepie odznaczają się najwyższą jakości i precyzją wykonania, certyfikowanym bezpieczeństwem i trwałością, pozytywnie wpływającą na czas użytkowania. 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png