sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Pasy zębate

4.3461538461538 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.35 (13 głosów)
Pasy zębate

Posiadamy w sprzedaży pasy zębate renomowanych firm  Gates, Optibelt, Chiorino, Megadyne. Dzięki współpracy z wieloma producentami i dostawcami możemy zaoferować wszystkie dostepne na rynku typy i podziałki pasów zębatych. Większość najpopularniejszych pasów posiadamy na magazynie. Pozostałe dostarczamy na zamówienie. Pasy docinane są z rękawa, dzięki czemu możemy dostarczyć pas o dowolnej szerokości. 

Pasy zębate bezkońcowe

Pasy zębate bezkońcowe to tak zwane pasy zębate cięte z rękawa. Jest to innowacyjna technologia, pozwalająca na cięcie pasów różnej szerokości z rękawa, dostosowanych zarówno do standardowych przekładni pasowych, jak również nietypowych – o niestandardowych szerokościach. Takie rozwiązanie pozwala na parowanie pasów, przy cięciu ich z jednego rękawa, przez co różnica w obwodzie danego pasa jest zminimalizowana, co pozwala efektywnie uzbroić przekładnię pasową, bez konieczności dopasowywania długości poszczególnych pasów. Pasy zębate dostępne są zarówno pod postacią pasów metrycznych, jak również pasów calowych, a ich pełna oferta, która znajduje się u nas na magazynie, gwarantuje błyskawiczną dostawę do klienta.

Pasy zębate w metrażu

Prócz pasów bezkońcowych, dostarczamy naszym klientom również pasy z metrażu. Pasy takie dostarczane są w określonych przez klienta odcinkach, lub też pod postacią całej rolki. Zakup pasów z jednej rolki gwarantuje idealną niemalże powtarzalność i tym samym minimalizację odchyłek wymiarowych. Pasy tego typu również dostępne są w konfiguracjach metrycznych jak i calowych. Na indywidualne życzenie klienta łączymy pasy o określonych długościach, polega to na zgrzaniu pasa i dostarczeniu go w formie pasa bezkońcowego. W ofercie znajdują się pasy pokrywane specjalnymi powłokami, które zapobiegają uszkodzeniom oraz zniszczeniom pasa. Na indywidualne życzenie dostarczymy naszym klientom pasy ze specjalną powłoką transportową. Wysoka jakość i bardzo szeroka gama wymiarów i typów pasów z rolek pozwalają na bezproblemowy dobór odpowiedniego pasa. 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png