sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Koła zębate do pasów HTD

4.7272727272727 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.73 (11 głosów)
Koła zębate do pasów HTD

Koła do pasów zębatych HTD są powszechnie stosowanymi kołami współpracującymi z pasami zębatymi. Przystosowane są one do pasów o nietypowym, zaokrąglonym profilu, który pozwala na bardziej stabilną pracę i niemalże idealne pozycjonowanie. Brak luki na powierzchni styku koła i zęba od pasa powoduje, że wyeliminowane są wszelkie niedokładności oraz niedociągnięcia wymiarowe. Sama współpraca pomiędzy kołem a pasem jest znacznie bardziej stabilna i zdecydowanie lepsza, zwiększa to żywotność pasów zębatych. Koła do pasów zębatych HTD przystosowane są do dużych przekładni, gdzie ich moc może przekraczać 1000 kW. Ważnym elementem jest samo wykonanie, bowiem koła te w zależności od potrzeb produkuje się z wysokiej jakości stali lub z aluminium o doskonałych parametrach.

Oferta kół do pasów zębatych HTD

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na koła do pasów zębatych HTD stworzyliśmy pełen magazyn kół do pasów zębatych HTD. Oznacza to, iż posiadamy w swojej ofercie bezpośrednio z półki magazynowej koła 3M, 5M, 8M oraz 14M. Otwór technologiczny w tych kołach pozwala na ich łatwe roztoczenie, natomiast na indywidualne życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać koła bezpośrednio na zamówienie.

Koła HTD do pasów zębatych są jednymi z najczęściej wybieranych kół. Perfekcyjna i cicha praca oraz wysoka trwałość, sprawiają, iż są to koła o niezwykle dobrych parametrach, co pozwala na ich lepszą i bardziej efektywną pracę.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png