sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Koła zębate do pasów T

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (10 głosów)
Koła zębate do pasów T

Szeroka oferta kół do pasów zębatych typu T

Koła do pasów zębatych T, są kołami powszechnie stosowanymi. Do ich ogromnych zalet należą:

- niezwykle niska waga, przy zachowaniu trwałości i stosunkowo stabilnej pracy,

- cicha i bardzo spokojna praca,

- bezobsługowość,

- łatwość obróbki, wynikająca z zastosowania łatwo skrawalnego aluminium.

Wszystkie zalety kół do pasów zębatych T sprawiły, iż są one powszechnie stosowane w przemyśle oraz branży mechanicznej. To spowodowało, iż w naszej ofercie znalazła się ich szeroka gama, począwszy od kół T2.5, poprzez T5, aż po T10, we wszystkich dostępnych konfiguracjach. Takie rozwiązanie pozwala na łatwy i szybki zakup oraz ewentualną wymianę kół w razie potrzeby.

Cała i kompletna gama wymiarowa pozwala na łatwiejszy dobór oraz odpowiednie dostosowanie kół bezpośrednio do potrzeb. Należy zwrócić uwagę, że koła do pasów zębatych T są również wykonane z otworem pilotażowym, jednak zastosowanie dobrze skrawalnego aluminium sprawia, iż są to jedne z łatwiejszych w obróbce mechanicznej kół. Ponadto, na życzenie klienta możemy poddać koła bezpośrednio obróbce przez nas.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png