sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Koła zębate do pasów Powergrip GT3

4.6111111111111 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.61 (9 głosów)
Koła zębate do pasów Powergrip GT3

Koła zębate do pasów powergrip należą do kategorii akcesoriów kół do pasów zębatych. Są elementem przekładni pasowych, gwarantującym przenoszenie mocy bez żadnego poślizgu i są wykorzystywane w różnych dziedzinach przemysłu. Koła wyprodukowano przy użyciu wyspecjalizowanej technologii z aluminium lub stali o wysokiej jakości, w zależności od typu i modelu koła. Koła  charakteryzują się możliwością bezszelestnej i ciągłej pracy w układach i elementach, gdzie przenoszenie dużych obciążeń jest niezbędne, w dodatku przy wielkich prędkościach. Koła posiadają bardzo masywny ząb, który pozwala na stabilną, trwałą i skuteczną pracę, lecz nie mają otworów i mocujących śrub w piaście. Dlatego też, mimo podania rozmiaru średnicy otworu w danych technicznych dotyczących kół, istnieje możliwość, że koło będzie posiadało tylko punkt pilotujący. Na indywidualne zamówienie klienta, wykonamy stosowną bezpłatną obróbkę otworu przelotowego. Koła są zbudowane w taki sposób, aby móc pracować w ekstremalnych nawet warunkach środowiskowych i atmosferycznych, w obecności smarów, olejów, cieczy czy zawilgocenia. Koła oferowane w naszym sklepie gwarantują działanie bez usterki i przerw w pracy, nawet w przypadku przynoszenia ogromnych obciążeń, co jest w zasadzie regułą dla kół zębatych.

W naszym asortymencie posiadamy koła zębate do pasów powergrip, które podzielone na dwie główne kategorie: do pasów GT 3MR oraz GT 5MR, przy czym każdy model dzieli się dalej na podkategorie, w zależności od materiału, z którego są wykonane, ilością zębów, wymiarami średnic i kół i otworów. Wszystkie koła gwarantują doskonałą, nieprzerwaną i bezpieczną pracę, wykonane są przez wiodącego producenta z materiałów najwyższych jakości, spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa. Klient poszukujący właściwego koła może czerpać z licznych rodzajów elementów, które pozwalają na dobranie odpowiedniego wymiaru czy ilości zębów do konkretnego pasa. 

Koła do pasów GT wykonane są z aluminium. Koła nie posiadają otworów i śrub mocujących w piaście. Może zdążyć się że mimo podania średnicy otworu w kolumnie. Od koło będzie miało tylko punkt pilotujący.

Możemy bezpłatnie wykonać otwór przelotowy w takim kole. Jeżeli komuś szczególnie zależy na otworze prosimy o kontakt z naszym działem technicznym: techniczny@ebmia.pl

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png