sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Koła zębate do pasów AT

4.6363636363636 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.64 (11 głosów)
Koła zębate do pasów AT

Koła do pasów AT wykonane są z aluminium. Koła nie posiadają otworów i śrub mocujących w piaście. Może zdażyć się że mimo podania średnicy otworu w kolumnie. Od koło będzie miało tylko punkt pilotujący.
Możemy bezpłatnie wykonać otwór przelotowy w takim kole

Koła zębate do pasów AT z podziałkami metrycznymi należą do kategorii akcesoriów przekładni pasowej zębatej, zazwyczaj stosowane są do pasów poliuretanowych. Gwarantują przenoszenie mocy bez żadnego poślizgu. Koła zębate do pasów AT wyprodukowano przy użyciu wyspecjalizowanej technologii z aluminium,  materiału o wysokiej wytrzymałości i plastyczności i wysokiej odporności na korozję, spełniają również rygorystyczne normy wytrzymałościowe i posiadają dobre właściwości mechaniczne. Zapewnia to doskonałą wytrzymałość kół i bardzo dobrą i skuteczną pracę, co jest tym ważniejsze, że koła zębate tego typu mają różnorodne zastosowania we wszelkich gałęziach przemysłu.  Koła nie mają otworów i mocujących śrub w piaście. Dlatego też, mimo podania rozmiaru średnicy otworu w danych technicznych dotyczących kół, istnieje możliwość, że koło będzie posiadało tylko punkt pilotujący. Na indywidualne zamówienie klienta, wykonamy stosowną bezpłatną obróbkę otworu przelotowego. Koła są zbudowane w taki sposób, aby móc pracować w ekstremalnych nawet warunkach atmosferycznych i środowiskowych, w obecności smarów, olejów, są też odporne na korozję.

Koła oferowane w naszym sklepie gwarantują działanie bez usterki i przerw w pracy nawet w przypadku przynoszenia ogromnych obciążeń. W naszym asortymencie posiadamy dwie główne kategorie kół zębatych do pasów AT: są to modele do pasów AT5 oraz AT10, które z kolei dzielą się pomniejsze podgrupy.  W zależności od wybranego modelu, koła różnią się ilością zębów, wymiarami średnic i kół i otworów. Wszystkie koła gwarantują doskonałą, nieprzerwaną i bezpieczną pracę, wykonane są przez wiodącego producenta z materiałów najwyższych jakości, spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa. Klient poszukujący właściwego koła może korzystać z licznych rodzajów akcesoriów, które pozwalają na dobranie odpowiedniego wymiaru czy ilości zębów do konkretnego pasa. 

Jeżeli komuś szczególnie zależy na otworze prosimy o kontakt z naszym działem technicznym techniczny@ebmia.pl

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png